Dieta odchudzająca na przemianę materii

Przepis kulinarny

Składniki:

Chciałabym Wam zaprezentować dietę odchudzającą, a także na przemiane materii opracowaną przez Rządowy Szpital w Kopenhadze. Sama ją stosowałam i powiem szczerze, że sie opłaciło. bo schudłam 10 kg. I to bez ćwiczeń lub podobnej aktywności, co gorsza jestem osobą bezrobotną i dużo czasu spędzam w domu, a jedynym moim ruchem był spacer po zakupy i krzątanina w kuchni, kiedy to musiałam przygotowywać posiłki dla mojego mężczyzny.

Jak przyrządzić?

Oto ta dieta.Dzień 1-88:00 - kubek czarnej kawy12:00 - gotowany szpinak, 2 jajka na twardo,1 pomidor17:00 - pół piersi kurczaka (usmażonej), sałata z olejem i cytrynąDzień 2-98:00 - kubek czarnej kawy z łyżeczka cukru12:00 - pół piersi z kurczaka, sałata z olejem i cytryną, 1 świeży owoc17:00 - 1 plaster szynki, 2-3 szklanki jogurtu naturalnegoDzień 3-108:00 - kubek czarnej kawy z łyżeczka cukru, 1 grzanka12:00 - gotowany szpinak, 1 pomidor, 1 świeży owoc17:00 - 2 jajka na twrdo, 1 plaster szynki, sałata z olejem i cytrynąDzień 4-118:00 - 1 kubek czarnej kawy z łyżeczka cukru, 2 kromki pieczywa wasa12:00 - 1 jajko na twardo, 1 tarta marchew, małe op. twarożku naturalnego17:00 - 1 mała puszka kompotu z owoców, 2-3 szklanki jogurtu naturalnegoDzień 5-128:00 - 1 duza tarta marchew z cytryną12:00 - 1 duza chuda ryba z cytryną i odrobiną sosu do pieczenia17:00 - pół piersi z kurczaka, sałata(tylko) i brokułyDzień 6-138:00 - kubek czarnej kawy z łyzeczką cukru, 1 grzanka- 12:00 - kawałek kurczaka (może być pieczony), sałata z olejem i cytryną17:00 - 2 jajka na twardo, 1 duza tarta marchewDzień 78:00 - 1 kubek herbaty bez cukru12:00 - kawałek ugrilowanego chudego mięsa, 1 świeży owoc17:00 - Nic• chuda ryba - dorsz, pstrąg• szynka - gruby plaster (10 dag)• wędlina - chuda, wędzona, gotowana• przyprawy - sól, pieprz• kawa - może być z expresu• doradza się pić 2 litry wody dziennie• jeżeli przestrzega się diety można zgubić 7-20 kgUWAGA!!!Lunch i obiad można zamieniać nawzajem, jeżeli będzie to miało miejsce tego samego dnia.Dieta zmierza do zmiany przemiany materii, co prowadzi do tego, że po 13-tym dniu możesz jeśćNormalnie bez obawy tycia przez pierwsze dwa lata.Nie jest to, więc żadna tradycyjna dieta odchudzająca, przeciwnie- dieta zwiększająca przemianęMaterii i dlatego spokojnie działa ona nawet po zakończeniu kuracji.Jeżeli kurację przeprowadza się niewolniczo, zgubisz nadmiar tłuszczu (7-20 kg).Kurację przeprowadza się przez 13 dni, ani jeden dzień mniej ani więcej.Jeżeli podczas kuracji wypijesz lampkę wina, piwo; zjesz słodycze, albo żujesz gumę dożucia, jesz dodatkowe jedzenie, to przerywasz kurację od zaraz i w związku z tym ginie efekt, jeżeli kurację przerwałaś przed upływem 6 dni, można ją powtórzyć od nowa po 3 miesiącach.Jeżeli przeprowadziło się kurację punkt po punkcie we wszystkim, nie można absolutnie powtórzyć.Jej szybciej niż po roku. Zaleca się jednak, aby kurację powtórzyć po dwóch latach (jeśli to potrzebne).Ze względu na długość kuracji jest ją trudno zaplanować, dlatego jest dobrze upewnić się czy w tym okresie nie jesteśmy zaproszeni na obiad, urodziny, czy inne przyjęcia.Jeżeli jesteś głodna - wypij szklankę wody. Pij najmniej 2 litry wody dziennie.

Uwagi:

Ja wiem że całość nie brzmi zbyt ciekawie, ja podczas diety prawie cały czas chodziłam głodna, najgorzej było kiedy musiałam gotowac obiady, robić sniadania i kolacje- okropnie slinka ciekła...Postawiłam na swoim i dzisiaj jem to na co mam ochotę, nie choruję z tego tytułu i cały czas trzymam wage którą uzyskałam dzięki tej diecie. Naprawdę polecam!!!POZDRAWIAM, ADRIANA :)

0.00
0 głosów
Dane szczegółowe
Kategoria daniaInne dania
Trudnośćśredni
AutorAdriana

Dieta odchudzająca na przemianę materii: Podobne przepisy

Dieta odchudzająca na przemianę materii: wypróbuj również

Powiązane Tematy