Shampoing aux 7 huiles - szampon na bazie 7 olejów

Kosmetyk
Shampoing aux 7 huiles - szampon na bazie 7 olejów

Najlepszy z szamponów naturalnych, jakie do tej pory przewinęły się przez moją łazienkę, a trochę ich było. Włosy mam kapryśne, wymagające i niestety przetłuszczające się. Ale już po pierwszym użyciu zakochały się w tym szamponie. Stały się błyszczące, gładkie, dobrze ułożone i odżywione. Potrafią przetrwać nawet 3 dni bez mycia - co jest istnym wyczynem z ich strony!

Używałam wcześniej 2 innych szamponów z firmy Alepia i już wtedy myślałam, że lepiej być nie może. A jednak... ten szampon okazał się jeszcze lepszy - przede wszystkich chyba ze względu na odżywianie i jednoczesne nie obciążanie włosów. Mieszanka 7 olejów zapewnia moim włosom wszystko, czego potrzebują. Rzadko trafiam na kosmetyk, do którego nie mam żadnych zastrzeżeń - ale ten szampon właśnie należy do tej grupy.

Opakowanie poręczne, z klapką otwieraną przez naciśniecie, kryje w sobie 300 ml tej cudownej mieszanki. Zapach przyjemny - wyczuwalna jest nuta piżma. Produkt obficie się pieni i jest wydajny.

Polecam.

INCI: Acqua, potassium oleate, potassium linoleate, potassium laurate, Chamomilla recutita, Nigella sativa, Opuntia ficus-indica, Lactuca sativa, glycerin, fragrance: musc.

2.00
Ocena na postawie 3 opinii Zobacz opinie
Oceń produkt Dodałeś już ocenę
Opakowanie:
Zapach:
Konsystencja:
Działanie:

Podstawowe fakty
ProducentAlepia
KategoriaPielęgnacja włosów
RodzajSzampony: do częstego stosowania
Przybliżona cena33.00 PLN

Powiązane produkty

Oceny użytkowników (3)

Shampoing aux 7 huiles - szampon na bazie 7 olejów: wypróbuj również

Powiązane Tematy