Phytum Actif - Brillantissime Shapooing 3en1 - Szampon 3w1 dodający blasku

Kosmetyk
Phytum Actif - Brillantissime Shapooing 3en1 - Szampon 3w1 dodający blasku

3w1, czyli szampon, odżywka i nabłyszczacz zamknięte w jednej butelce. Już dawno dowiedziono, że efekty stosowania takich multi-kompleksów nie mają porównania do efektów uzyskanych po użyciu każdego ze środków osobno. Jedynie szampon jest bierny, gdyż w nim niewiele można zmienić. Zgadnijcie zatem, czego brakuje temu cudeńku? Szampon – jest, odżywka – nawet, nawet, tylko gdzie podział się ten połysk?

Szampon świetnie wpływa na włosy, jednak zupełnie nie w taki sposób jak wymarzył sobie producent. Włosy są miękkie i gładkie, bardzo dobrze się rozczesują i układają, nie plączą się – naprawdę nie wymagają dodatkowego użycia odżywki. Ale przecież nie o to chodziło! Blask pozostaje bez zmian. Nawet po regularnym zużyciu dwóch 200ml butelek – w tej kwestii nic się nie zmieniło. A przeznaczony jest do włosów takich jak moje, czyli normalnych i matowych (nie polecam do przetłuszczających się, bo pogorszy ich stan) – czyli powinnam spodziewać się najlepszych efektów. Nawet stosując ciekawą procedurę zaproponowaną przez YR, polegającą na ostatecznym spłukaniu włosów chłodną wodą, dla domknięcia łusek włosów – oprócz rychłego przeziębienia, nie zauważyłam żadnych zmian.

Poza tą „drobnostką”, szampon jest dość dobry. Delikatnie myje, łagodnie się pieni, bez problemu spłukuje. Kolejne kontrowersje może powodować zapach – przypomina nieco zapach cedru. Na samym początku miałam mieszane uczucia co do niego, nawet z przewagą negatywnych, ale przyzwyczaiłam się – na szczęście po wysuszeniu włosów prawie go nie czuć. Zapewne wielu osobom nie spodoba się! Inną dość irytującą sprawą jest jego butelka – przy dłuższych paznokciach po prostu nie ma bezpiecznej możliwości na otworzenie jej – za każdym razem musiałam prosić kogoś o pomoc, aż w końcu dałam sobie spokój i w ogóle go nie zamykałam po użyciu.

Ogólnie szampon jest dość drogi i mocno niedopracowany. Jego działanie jest przyjemne, choć boli mnie bardzo, że nie robi tego, do czego jest przeznaczony – nie nabłyszcza. Jestem troszkę rozczarowana i raczej nie kupię go więcej.

UWAGA! Podawane przeze mnie ceny kosmetyków Yves Rocher są mocno zawyżone. Faktycznie kosmetyk można kupić nawet za połowę, w zależności od proponowanych przez firmę, częstych promocji.

4.33
Ocena na postawie 6 opinii Zobacz opinie
Oceń produkt Dodałeś już ocenę
Opakowanie:
Zapach:
Konsystencja:
Działanie:

Podstawowe fakty
ProducentYves Rocher
KategoriaPielęgnacja włosów
RodzajSzampony: do częstego stosowania
Przybliżona cena17.00 PLN

Powiązane produkty

Oceny użytkowników (6)

Phytum Actif - Brillantissime Shapooing 3en1 - Szampon 3w1 dodający blasku: wypróbuj również

Powiązane Tematy