Fine-Spun Light Luminous Skin Wand - rozświetlający korektor pod oczy

Kosmetyk
Fine-Spun Light Luminous Skin Wand - rozświetlający korektor pod oczy

Wybierając się do perfumerii Douglas, planowałam kupno innego korektora, jednak konsultantka stanowczo namawiała mnie na ten kosmetyk, a że miałam już pozytywne doświadczenie z innymi produktami tej marki, więc ostatecznie zdecydowałam się na jego zakup. Muszę stwierdzić, iż ani trochę nie żałuję tej decyzji.

Korektor znajduje się w eleganckim, czarnym opakowaniu z rysunkiem lecącego piórka (zapewne stanowi to aluzję do lekkości konsystencji). Aplikator – pędzelek pozwala na nałożenie odpowiedniej ilości kosmetyku pod oczy. Jednak prawdziwy skarb kryje się wewnątrz.

Kosmetyk, mimo że ma bardzo lekką konsystencję, doskonale maskuje cienie pod oczami i wspaniale rozświetla skórę. Dodatkowo bardzo długo trzyma się na miejscu. Korektor występuje tylko w jedynym odcieniu dopasowującym się do koloru skóry - jest dość jasny, więc panie z ciemniejszą karnacją raczej się z nim nie zaprzyjaźnią.

Generalnie nie mam żadnych zastrzeżeń poza tym, że pojemność to jedynie 2,5 ml, ale korektor jest wydajny, więc powinien starczyć na długo.

Polecam!

5.00
Ocena na postawie 2 opinii Zobacz opinie
Oceń produkt Dodałeś już ocenę
Opakowanie:
Zapach:
Konsystencja:
Działanie:

Podstawowe fakty
ProducentRouge Bunny Rouge
KategoriaTwarz
RodzajKorektory
Przybliżona cena120.00 PLN

Powiązane produkty

Oceny użytkowników (2)

Fine-Spun Light Luminous Skin Wand - rozświetlający korektor pod oczy: wypróbuj również

Powiązane Tematy