Camouflage Cream - korektor w kremie

Kosmetyk
Camouflage Cream - korektor w kremie

Podczas poszukiwań korektora tuszującego miejscowo występujące u mnie zaczerwienienia i niedoskonałości, wizażystka w perfumerii poleciła mi kamuflaż firmy ArtDeco.

Kosmetyk został umieszczony w małym, czarnym opakowaniu z przezroczystym, przesuwanym zamknięciem o pojemności 4,5 g. Wszystko to dlatego, iż można go później umieścić w magnetycznej kasetce, kompletując tym samym swój własny zestaw kosmetyków kolorowych.

„Kamuflaż” występuje w kilku odcieniach, zatem łatwo dopasować odpowiedni do koloru cery. Ma kremową konsystencję o delikatnym, pięknym zapachu, niewyczuwalnym dla otoczenia. Kosmetyk doskonale stapia się ze skórą. Można go stosować na i pod podkład - po aplikacji wszelkie niedoskonałości są dobrze ukryte, a na twarzy nie widać różnicy między miejscem jego nałożenia a skórą pokrytą samym podkładem.

Jest bardzo wydajny. Wystarczy delikatnie nabrać go jednym ruchem palca i lekko wetrzeć w twarz. Utrzymuje się w nienagannym stanie cały dzień. Cena jest przystępna i dotyczy perfumerii Douglas.

Polecam!

4.00
Ocena na postawie 5 opinii Zobacz opinie
Oceń produkt Dodałeś już ocenę
Opakowanie:
Zapach:
Konsystencja:
Działanie:

Podstawowe fakty
ProducentArtDeco
KategoriaTwarz
RodzajKorektory
Przybliżona cena39.00 PLN

Powiązane produkty

Oceny użytkowników (5)

Camouflage Cream - korektor w kremie: wypróbuj również

Powiązane Tematy