Okolutin Omega 3 - suplement diety

Kosmetyk
Okolutin Omega 3 - suplement diety

„Okolutin Omega 3 zawiera w swoim składzie wyselekcjonowane składniki. Organizm człowieka samodzielnie nie wytwarza luteiny i zeaksantyny - może je pozyskać wyłącznie z diety. Cynk wpływa na utrzymanie prawidłowego widzenia. Miedź i selen chronią DNA białek i lipidów przed uszkodzeniem oksydacyjnym. Produkt zawiera dodatkowo specjalnie dobraną kompozycję kwasów tłuszczowych Omega 3 EPA i DHA oraz L-glutation.

Preparat może być stosowany: u osób obciążających wzrok np. długo oglądających telewizję, pracujących przy komputerze, prowadzących wiele godzin samochód, pracujących w złym oświetleniu itp., u osób gorzej widzących o zmierzchu, u osób, u których z wiekiem następuje pogorszenie wzroku.

Zalecana do spożycia dzienna porcja preparatu: 1 kapsułka dziennie. Opakowanie zawierz 30 kapsułek”.

W okresie zimowym moje oczy przechodzą zazwyczaj prawdziwy dramat. Każdorazowe wyjście na większy wiatr kończyło się dotychczas dużym zaczerwienieniem, szczypaniem, uczuciem piasku pod powiekami. Wszelkie kropelki do oczu odpadały, ponieważ nie lubię ich używać. W poszukiwaniu suplementu diety, który miałby mi pomóc, trafiłam na preparat Okolutin. Skład tego produktu na tle innych suplementów poprawiających komfort widzenia wydał mi się bardzo trafiony. I faktycznie suplement diety spełnił moje oczekiwania.

Po mniej więcej dwóch tygodniach stosowania oczy przestały mnie boleć, białka zrobiły się białe, a koleżanki w pracy przestały pytać się czy płakałam - był dla mnie najmilszy dowód, że suplement działa.

Kapsułki mają ciemnobrązowy kolor, są łatwe do połknięcia. Jedyne, co mi nie odpowiadało, to jakby lekko gorzko-słony smak zaraz po zetknięciu z językiem. To taki mały niuans, ale odejmuje gwiazdkę. Myślę, że jest to jeden z niewielu suplementów na naszym rynku o tak dobrym składzie i w bardzo dobrej cenie.

Polecam!

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.
Oceń produkt Dodałeś już ocenę

Podstawowe fakty
ProducentLek Farma
KategoriaSuplementy diety
RodzajOgólne
Przybliżona cena20.00 PLN

Powiązane produkty

Okolutin Omega 3 - suplement diety: wypróbuj również

Powiązane Tematy