Dermena Complex, kapsułki - suplement diety

Kosmetyk
Dermena Complex, kapsułki - suplement diety

„Dermena Complex to suplement diety o odpowiednio dobranej kompozycji składników aktywnych, mających wpływ na funkcjonowanie mieszków włosowych i prawidłową strukturę włosa. Wspomaga odżywienie włosów od wewnątrz, zmniejszając ich wypadanie. Uzupełnia dietę w substancje odżywcze odpowiedzialne za prawidłowy wzrost włosów. Składniki zastosowane w Dermena Complex wzmacniają włosy, pozwalają zachować zdrowy wygląd i naturalną gęstość. Pozytywnie wpływają również na wygląd skóry i paznokci. Opakowanie 30 kapsułek”.

Sięgając po ten suplement zależało mi głównie na wzmocnieniu włosów, które zaczęły się łamać i rozdwajać. Przystępna cena oraz dobry skład z wysoką zawartością bogatego w krzem skrzypu, sprawiły, że postanowiłam sięgnąć po ten właśnie polski produkt. Kapsułki są koloru biało-niebieskiego i tutaj mam uwagę, że wolałabym działające lepiej na wyobraźnie kolory przypominające naturę. Mimo to kapsułki są niewielkiego rozmiaru i są łatwe w połykaniu.

Po mniej więcej dwumiesięcznej kuracji zauważyłam, że mam znacznie mniej rozdwojonych i połamanych końcówek, włosy zwłaszcza przy myciu przestały mi praktycyzmie wypadać. Płytki paznokci zrobiły się mocniejsze, przestały się rozszczepiać.

Jestem zadowolona z tego suplementu i myślę, że będę do niego powracać.

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.
Oceń produkt Dodałeś już ocenę

Podstawowe fakty
ProducentDermena
KategoriaSuplementy diety
RodzajNutrikosmetyki
Przybliżona cena24.00 PLN

Powiązane produkty

Dermena Complex, kapsułki - suplement diety: wypróbuj również

Powiązane Tematy