Hialu-Femin - kwas hialuronowy

Kosmetyk
Hialu-Femin - kwas hialuronowy

"Hialu-Femin to preparat w kapsułkach z wysoką zawartością 50 mg czystego kwasu hialuronowego. Substancja ta występuje naturalnie w skórze i jest odpowiedzialna za prawidłowe jej nawilżenie. Kiedy zaczyna jej brakować, pojawiają się zmarszczki.

Wielkocząsteczkowy kwas hialuronowy zawarty w produkcie Hialu-Femin otrzymywany jest metodą fermentacji mikrobiologicznej, dzięki czemu nie zawiera dodatkowych białek. Preparat Hialu-Femin ma łatwą do połknięcia formę niewielkiej kapsułki. Stanowi doskonałe uzupełnienie pielęgnacji skóry od zewnątrz kosmetykami".

Zawsze dbałam o wygląd swojej skóry uważnie dobierając kosmetyki do jej pielęgnacji, jednak po przekroczeniu 30-stki same kremy przestały już wystarczać. Postanowiłam „dokarmiać” swoją skórę od wewnątrz sięgając po nutrikosmetyki opóźniające starzenie się skóry. Do marki Puritan’s Pride mam zaufanie, więc chętnie sięgnęłam po kapsułki z wyjątkowo dużą zawartością kwasu hialuronowego.

Opakowanie zawiera 60 kapsułek, które całkiem łatwo się połyka. Mniej więcej po 3 tygodniach zaobserwowałam pierwsze pozytywne rezultaty, a później było jeszcze znacznie lepiej. Skóra zrobiła się nawilżona, miękka i gładka. Zyskała na jędrności, elastyczności, drobne zmarszczki wokół moich ust i poziome na czole uległy rozprasowaniu. W tym czasie nie zmieniałam swojego kremu przeciwzmarszczkowego do twarzy, czy też diety, więc z pewnością jest to zasługa nutrikosmetyku.

Polecam Hialu-Femin każdej kobiecie, która pragnie zadbać o swoją skórę, czy to przed 30-stką, czy po.

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.
Oceń produkt Dodałeś już ocenę

Podstawowe fakty
ProducentPuritan's Pride
KategoriaSuplementy diety
RodzajNutrikosmetyki
Przybliżona cena60.00 PLN

Powiązane produkty

Hialu-Femin - kwas hialuronowy: wypróbuj również

Powiązane Tematy