Drożdże piwne - LEVURE DE BIERE

Kosmetyk
Drożdże piwne - LEVURE DE BIERE

- Zawierają duże ilości bardzo ważnych biologicznie protein, witamin z grupy B oraz soli mineralnych

- Witaminy z grupy B biorą udział w rozkładzie i przemianie białek, cukrów i tłuszczów, regulując przy tym przemianę materii (dlatego drożdże piwowarskie polecane są przy odchudzaniu)

- Wpływają korzystnie na regenerację włosów, wzmocnienie paznokci, poprawę wyglądu skóry. Mogą zapobiegać powstawaniu zajadów i łojotoku

- Działają pozytywnie na układ nerwowy i poprawę samopoczucia

Skład: Drożdże piwne, witaminy: B3, B5, B6, B8, B9, B12
Pamiętam, że kiedyś bardzo często piłam drożdże piwne, co przekładało się na świetny stan skóry, włosów i paznokci. Na szczęście teraz mamy już gotowe suplementy drożdżowe i nie trzeba już znosić niezbyt przyjemnego smaku drożdżowego. Spośród wielu dostępnych na rynku sięgnęłam kilka miesięcy temu po Phytavie. Do tego produktu przekonało mnie to, iż wystarczy przyjmować tylko jedną tabletkę dziennie, podczas gdy inne tego typu nutrikosmetyki to potrzeba przyjmowania aż 8-12 tabletek co dzień. Ponadto suplement ma dodatek bardzo cennych witamin z grupy B, szczególnie witaminy B3 i B5 wykazują naukowo udowodniony pozytywny wpływ na walkę z niedoskonałościami skóry. Tabletki otrzymujemy w opakowaniu typu listek, zawierającym 30 tabletek, a więc takie jedno opakowanie starcza dokładnie na miesiąc kuracji. Tabletki są niewielkie, wygodne w połykaniu, nie czuć nadmiernie drożdży, jeśli chodzi o zapach. Nutrikosmetyk przyjmowałam 3 miesiące i zauważyłam bardzo pozytywne rezultaty. Cera uległa znacznemu wygładzeniu, zmniejszyła się ilość zaskórników, także przestały występować miejscowe wypryski. Włosy zdecydowanie się wzmocniły, ma mnóstwo tzw. nowych baby hair. Przestały się również łamać, zmniejszyło się ich rozdwajanie się. Największą zmianę jednak zaobserwowałam w stanie paznokci. Płytka stała się twardsza, paznokcie przestały się rozzdwająć, są teraz znacznie dłuższe i mocniejsze. Pośród obecnie szerokiego asortymentu specjalistycznych suplementów, myślę że warto zaufać sprawdzonym od lat drożdżom, a suplement Phytavie jest dobrą opcją ze względu na to, że wystarczy przyjmować tylko 1 tabletkę dziennie. Polecam.

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.
Oceń produkt Dodałeś już ocenę

Podstawowe fakty
ProducentPhytavie
KategoriaSuplementy diety
RodzajNutrikosmetyki
Przybliżona cena27.00 PLN

Powiązane produkty

Drożdże piwne - LEVURE DE BIERE: wypróbuj również

Powiązane Tematy