Aqua-Femin

Kosmetyk
Aqua-Femin

"Aqua-Femin to unikatowy zestaw składników roślinnych, który został skomponowany z myślą o potrzebach kobiet, które mają problem z opuchnięciami i zatrzymywaniem wody w organizmie oraz tzw. wodną odmiana cellulitu.

Zatrzymywanie wody w II fazie cyklu jest często spowodowane zachwianiem równowagi hormonalnej w organizmie. Może to powodować powstawanie opuchnięć w okolicach twarzy, oczu, opuchlizny wokół kostek. Często towarzyszą temu także przyrost masy ciała, nawet o 2-3 kilogramy i uczucie ciężkości nóg. Ten efekt nasila się dodatkowo przy stosowaniu doustnej antykoncepcji.

Unikalna kompozycja składników Aqua-Femin poprzez specyficzne i ukierunkowane działanie wspomaga objętą cellulitem tkankę w pozbyciu się „nadwyżki" wody, nagromadzonej w drugiej połowie cyklu miesięcznego. Cellulit upośledza bowiem krążenie krwi i limfy, przez co utrudnia usuwanie zbędnych produktów przemiany materii. Specjalnie dobrane składniki preparatu normalizują gospodarkę wodną organizmu, wspomagają diurezę i pomagają w kształtowaniu sylwetki oraz poprawiają odczucie komfortu".

Nigdy nie miałam problemów z cieniami pod oczami, natomiast moją zmorą są odwieczne poranne opuchnięcia dolnych i górnych powiek. Mimo że unikam w diecie soli jak ognia, niestety opuchnięta twarz o poranku i zagniecenia, to coś, z czym zmagam się o dawna. Po tabletki Aqua-Femin sięgnęłam z nadzieją, że poprawią moją przemianę materii i owal twarzy, a przy okazji pomogą na cellulit.

Opakowanie zawiera 60 tabletek, łatwych do połknięcia. Po około 2 tygodniach zauważyłam, że przestały mnie trapić opuchnięcia wokół powiek. Skóra twarzy stała się także bardzo gładka, nawilżona, jędrna, choć właściwie producent tego nie obiecuje. I największa niespodzianka dla mnie to skutek, jaki wywołały te tabletki na zmniejszenie cellulitu - skóra na udach stała się gładsza, bardziej zwarta, a cellulit mniej widoczny. Ogólnie, stosując ten nutrikosmetyk czuję się lepiej – lżej i bardziej komfortowo.

Polecam osobom, które mają słabą przemianę materii i cierpią na zatrzymanie wody w organizmie.

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.
Oceń produkt Dodałeś już ocenę

Podstawowe fakty
ProducentPuritan's Pride
KategoriaSuplementy diety
RodzajOgólne
Przybliżona cena35.00 PLN

Powiązane produkty

Aqua-Femin: wypróbuj również

Powiązane Tematy