ColoRama - Polka Dots

Kosmetyk
ColoRama - Polka Dots

Kiedy tylko zauważyłam reklamę tych lakierów w telewizji od razu pomyślałam, że muszę je mieć! Bardzo podobał mi się ten efekt kropek i byłam przekonana, że musi to wyglądać rewelacyjnie.

Gdy w moje ręce trafiła zieleń i granat czym prędzej przystąpiłam do testów i obecnie mogę powiedzieć, że pomysł był naprawdę dobry, ale wykonanie mogłoby być lepsze, bo pomimo że sam lakier na paznokciach wygląda naprawdę oryginalnie i wzbudza zainteresowanie to technicznie jest według mnie niedopracowany.

Odcień 200 to butelkowa zieleń z kropkami czarnymi i białymi, które są bardzo duże i przypominają konfetti. Nie sposób ich nie zauważyć. Nie jest to żaden brokat, żadne świecidełka. Lakier nakłada się dobrze w czym pomaga wygodny pędzelek, ale jedna warstwa niestety robi smugi i prześwity i nałożenie drugiej, a nawet trzeciej jest konieczne. Kropeczki dobrze nabierają się na pędzelek z tym, że trzeba się trochę nagimnastykować, by nałożyć je równo, bo zdarza się, że na jakimś paznokciu mamy ich więcej, a na innym zaś mniej (ale po kilku próbach można dojść do wprawy). Odcień 198, czyli granat z białymi, niebieskimi i czarnymi kropkami zachowuje się identycznie. Malowanie zajmuje więcej czasu niż zazwyczaj, ale schnięcie jest szybkie.

Niestety wielki minus przyznaję za dwie rzeczy: beznadziejną trwałość – u mnie jedynie 2 dni w normalnych warunkach i na odpowiedniej bazie oraz za zmywanie, które jest po prostu tragiczne! O ile kolor schodzi już po jednym przetarciu zmywaczem to kropki za nic w świecie nie chcą ustąpić! Przyklejają się do niego, rwą go i dalej ´´siedzą´´ na swoim miejscu. Cała akcja z pozbyciem się ich zajęła mi ok. 20min, a i tak nie do końca się powiodła. W efekcie zużyłam 7 wacików, całkiem sporo zmywacza i popsułam sobie humor. Używałam wielu lakierów, które ciężko było zmyć, ale ten lakier jest w mojej opinii pod tym względem najgorszy.

Gdyby niezmywanie oraz słaba trwałość to powiedziałabym, że marka stworzyła naprawdę ciekawy produkt, a tak mogę polecić go tylko tym, którzy lubią kosmetyczne nowinki i nie zraża ich to, iż lakier ten nie jest idealny.

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.
Oceń produkt Dodałeś już ocenę

Podstawowe fakty
ProducentMaybelline
KategoriaDłonie
RodzajLakiery
Przybliżona cena10.00 PLN

Powiązane produkty

ColoRama - Polka Dots: wypróbuj również

Powiązane Tematy