Zapytano Polki, czy sądzą, że są piękne. Jakie były odpowiedzi?

Kampania „Jestem piękna, bo jestem Polką”, której twarzą jest Dorota Wellman, ma zmienić patrzenie kobiet na siebie.

Media kreują piękno jako młodość, nienaganną figurę, twarz bez zmarszczek. To sprawia, że wiele kobiet – nie mogąc dorównać ideałowi – ma niską samoocenę. Badania pokazują, że tylko 6 proc. zapytanych uważa się za piękne, a aż 59 proc. postrzega swoją urodę za przeciętną.

TVN postanowił sprawdzić, czy tak jest faktycznie. Przeprowadził sondę uliczną, by zobaczyć, jak Polki reaguję na pytanie o ich urodę.

A ty jak byś odpowiedziała na pytanie z ankiety?

Źródło: Dzień dobry TVN/ x -news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Marcin Gortat rzucił wyzwanie POLSKIEMU MINISTROWI Jest prekursorką artystycznego SELFIE. Jej zdjęcie konkuruje z kultowymi fotografiami świata Prosty przepis na efektowny deser z TAPIOKI i MUSU Z MANGO Odpowiedni pies do małego mieszkania. Czym kierować się przy wyborze? Efektowny sposób wyrabiania LODÓW Najbardziej wzruszający filmik sieci. Żołnierze wracają DO DOMU! Chodzenie bez STANIKA - zły gust czy atut? BEYONCE reklamuje Brazylię! Artystka maluje WAGINĄ! Na środku ulicy! Jak przechowywać żywność w lodówce? Miejsce MA ZNACZENIE Brutalne OKALECZANIE DZIEWCZYNEK wciąż praktykowane! Prawnie jest zabronione Słynne gwiazdy BEZ MAKIJAŻU!