Zapytano Polki, czy sądzą, że są piękne. Jakie były odpowiedzi?

Kampania „Jestem piękna, bo jestem Polką”, której twarzą jest Dorota Wellman, ma zmienić patrzenie kobiet na siebie.

Media kreują piękno jako młodość, nienaganną figurę, twarz bez zmarszczek. To sprawia, że wiele kobiet – nie mogąc dorównać ideałowi – ma niską samoocenę. Badania pokazują, że tylko 6 proc. zapytanych uważa się za piękne, a aż 59 proc. postrzega swoją urodę za przeciętną.

TVN postanowił sprawdzić, czy tak jest faktycznie. Przeprowadził sondę uliczną, by zobaczyć, jak Polki reaguję na pytanie o ich urodę.

A ty jak byś odpowiedziała na pytanie z ankiety?

Źródło: Dzień dobry TVN/ x -news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jakie ryby jeść, a jakich unikać? Na czarnej liście m.in. TOKSYCZNY TUŃCZYK Polka została mistrzynią świata w FITNESSIE! Piją je nawet dzieci. Popularne napoje mogą mieć TOKSYCZNE DZIAŁANIE! SZYMON MAJEWSKI parodiuje teledysk Nataszy Urbańskiej! Jak KARAĆ I NAGRADZAĆ dziecko? O wpływie klapsów na psychikę Jak obrać mango przy pomocy SZKLANKI? Plemienne wojny, porwania i epidemie. Mimo niebezpieczeństw nie chcą wracać do Polski Rośnie popularność DOUL w Polsce! Dzięki nim poród będzie łatwiejszy RESTRYKCYJNA USTAWA usunie słodycze ze szkolnych sklepików Rewolucyjna metoda odmieni życie CUKRZYKÓW. Jej autorami są Polacy! NAGA Miley Cyrus w teledysku „Wrecking Ball”! Jak przechowywać TOREBKI, by się nie niszczyły?