Cheek rouge Róż na policzki HD professional

Kosmetyk
Cheek rouge Róż na policzki HD professional

Jeśli chodzi o makijaż, to nie mogę oprzeć się kosmetykom mającym w nazwie odcienia słowo 'nude'. Dlatego, pomimo, że mam w swojej kosmetyczce mnóstwo takich neutralnych róży, to ochoczo sięgnęłam po nowość w odcieniu Nude.
Początkowo trochę mnie zraziło opakowanie, które samo w sobie jest solidne i wytrzymałe, ale nie lubię odkręcanych kosmetyków typu cienie, pudry i właśnie róże. Kolor w opakowaniu to jasny brąz z domieszką różu - odcień moim zdaniem idealny do podkreślenia rysów twarzy, nadania wyrazistości. Nie jest tak ciemny i widoczny jak większość bronzerów, a z drugiej strony nie można nim uzyskać efektu sztucznie zarumienionych policzków. Niestety szkoda jednak, że ma w sobie bardzo dużo drobinek brokatu. Co prawda po rozprowadzeniu te drobinki nie są mocno widoczne, jednak ciężej się takim różem pracuje.
Poza tym jest całkiem trwały, a położony na wcześniej upudrowaną twarz, nie ściera się i nie robi plam. Gdyby nie opakowanie i drobinki brokatu byłby moim 'różanym' faworytem, bo z odcieniem trafiłam idealnie.

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.
Oceń produkt Dodałeś już ocenę

Podstawowe fakty
ProducentHean
KategoriaTwarz
RodzajRóże prasowane
Przybliżona cena12.00 PLN

Powiązane produkty

Cheek rouge Róż na policzki HD professional: newsy, testy i recenzje

Powiązane Tematy