Match Perfection - róż do policzków

Kosmetyk
Match Perfection - róż do policzków

Róż Match Perfection marki Rimmel przyciągnął mnie przede wszystkim niską ceną i brakiem drobinek, czego akurat w różach nie lubię. Dostępny jest w 3 odcieniach, a mój to 001 Light - idealny dla jasnej cery.

Opakowanie to żaden cud estetyki. Rzekłabym, że jest nawet trochę tandetne - nie posiada lusterka ani pędzelka, ale dla mnie te gadżety nie są bardzo istotne, bo i tak od zawsze używam sprawdzonego pędzla do różu, a lusterko zawsze mam w torebce. Życzyłabym sobie jednak, aby opakowanie miało klapkę, taką jaką mają puderniczki.

Jedynym minusem jest tu zapach, bowiem róż pachnie chemicznie (mnie ten aromat kojarzy się z okropną pomarańczową, nafaszerowaną chemią oranżadą w proszku). Mogłoby go w ogóle nie być.

Róż jest matowy, co bardzo mi odpowiada. Nie kruszy się i nie pyli w czasie nakładania, ale nie jest też twardy jak skała. Policzki dzięki niemu są ładnie zarumienione, makijaż wygląda świeżo i dziewczęco. Róż bardzo dobrze stapia się ze skórą, nie zapycha porów, ale nie trudno przesadzić z ilością. Makijaż nim wykonany na mojej cerze utrzymuje się cały dzień.

Kosmetyk mogę polecić zarówno nastolatkom i dorosłym kobietom, które nie chcą wydawać dużej kwoty na róż do policzków.

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.
Oceń produkt Dodałeś już ocenę

Podstawowe fakty
ProducentRimmel
KategoriaTwarz
RodzajRóże prasowane
Przybliżona cena33.00 PLN

Powiązane produkty

Match Perfection - róż do policzków: wypróbuj również

Powiązane Tematy