Casting Creme Gloss - szampon koloryzujący

Kosmetyk
Casting Creme Gloss - szampon koloryzujący

Niedawno na polskim rynku pojawiła się unowocześniona wersja szamponu koloryzującego Casting. Dzięki ulepszonej formule ma nadawać włosom olśniewający połysk, jednocześnie ich nie niszcząc (brak zawartości amoniaku). Włosy reklamującej kosmetyk Penelope Cruz błyszczą cudnie - czy, jak przekonuje, każda z nas może mieć takie same?

A owszem, może. Trzy tygodnie po koloryzacji moje włosy są miękkie i lśniące - nie wiem, ile w tym zasługi samego szamponu, a ile mojej dodatkowej troski o nie (szampony, odżywki, jedwab, płukanie chłodną wodą itp.), ale fakt jest faktem. I właściwie dopiero teraz mogę powiedzieć, że jestem zadowolona z Casting Creme Gloss, bo wcześniej różnie bywało.

Zniechęciłam się nieco już w trakcie nakładania preparatu na włosy - ma zbyt rzadką, jak dla mnie, konsystencję i chlapał dokoła, spływał z włosów. Na szczęście trzeba go trzymać na głowie tylko 20 minut i nie śmierdzi... Kolejne zdziwienie i rozczarowanie to efekt - miał być mroźny beż (kolor może trudny do wyobrażenia, na obrazku na pudełku był to taki ładny ciemny blond, mleczna czekolada), tymczasem wyszedł... ni to kasztan, ni to ciemna czekolada, w każdym razie z moimi oczekiwaniami niewiele to miało wspólnego. I jeszcze jeden minus, całkiem poważny - kiepsko zmywa się ze skóry. Z posmarowanych kremem czoła, szyi, uszu jako tako, za to z plamą na stopie (farbowałam będąc na bosaka - to tak gwoli wyjaśnienia nietypowego miejsca zaplamienia) walczyłam dobre kilka dni. No, ale wreszcie zeszła, a włosy z mycia na mycie po troszkę jaśniały i teraz ich odcień mi odpowiada.

Zadowolenie mnie zabrało jednak kosmetykowi (ze wspomaganiem!) aż trzy tygodnie, a to nieco przydługo, szczególnie, że lada moment widoczne zrobią się odrosty i trzeba będzie sięgnąć po nowy preparat koloryzujący - i nie gwarantuję, że będzie to Casting Creme Gloss. Do tego szamponu potrzeba cierpliwości.

Ale a nuż komuś innemu kolor wyjdzie od razu piękny, spróbować zawsze można.

3.95
Ocena na postawie 326 opinii Zobacz opinie
Oceń produkt Dodałeś już ocenę
Opakowanie:
Zapach:
Konsystencja:
Działanie:

Podstawowe fakty
ProducentL'Oreal
KategoriaWłosy
RodzajSzampony koloryzujące
Przybliżona cena20.00 PLN

Powiązane produkty

Oceny użytkowników (326)

Przejdź do strony: 1 2 3 4 5 6 ... 17

Casting Creme Gloss - szampon koloryzujący: wypróbuj również

Powiązane Tematy