Dermoconcealer - korektor dermatologiczny rozświetlający

Kosmetyk
Dermoconcealer - korektor dermatologiczny rozświetlający

Wybrałam ten korektor ze względu na zawartość kwasu hialuronowego, bo chciałam korektora pod oczy, który równocześnie będzie pielęgnował skórę pod oczami.

"Profesjonalny korektor dermatologiczny wyraźnie redukuje problemy i poprawia wygląd skóry. Precyzyjne zastosowanie ułatwia aplikator w formie pędzelka. Zawiera d-panthenol, kaolin, witaminy A, C, E. Kolor rozświetlający - zawiera kwas hialuronowy, wygładza i spłyca zmarszczki, tuszuje cienie pod oczami".

Ten korektor występuje jeszcze w wersji antybakteryjnej oraz korygującej. Moja rozświetlająca wersja ma postać płynnego, jaśniutkiego beżu - dla jasnych karnacji odcień jest dobry, ale obawiam się, że dla tej ciemniejszej będzie za jasny. Korektor otrzymujemy w ładnym, gustownym opakowaniu z gąbkowym aplikatorem. Niestety, ten aplikator u mnie się nie sprawdza, wolę pędzelki, dzięki którym można lepiej rozprowadzić kosmetyk (oczywiście potem też wklepuję zawsze opuszkami).

Korektor bardzo dobrze rozświetla skórę pod oczami, a ja znalazłam inne jego zastosowania. Nanoszą go na łuk brwiowy celem rozświetlenia, niweluję nim też zaczerwienienia wokół skrzydełek nosa, gdyż kosmetyk kryje również drobne przebarwienia. Nie jest to korektor o jakiejś szczególnej sile krycia. Myślę, że nie ukryje sińców pod oczami (takowych na szczęście nie posiadam), jedynie odświeża spojrzenie i w tej roli sprawdza się świetnie. Nie przesusza skóry pod oczami i nie podrażnia.

Odejmę jednak gwiazdkę za aplikator, którym można nałożyć kosmetyk, ale gorzej z rozprowadzeniem.

Polecam!

5.00
Ocena na postawie 1 opinii Zobacz opinie
Oceń produkt Dodałeś już ocenę
Opakowanie:
Zapach:
Konsystencja:
Działanie:

Podstawowe fakty
ProducentMollon Cosmetics
KategoriaTwarz
RodzajKorektory
Przybliżona cena15.00 PLN

Powiązane produkty

Oceny użytkowników (1)

Dermoconcealer - korektor dermatologiczny rozświetlający: wypróbuj również

Powiązane Tematy