Eye Make Up Remover Oil-Free - płyn do demakijażu oczu

Kosmetyk
Eye Make Up Remover Oil-Free - płyn do demakijażu oczu

"Łagodny i niezwykle skuteczny (kompleks SensCare TM) płyn do demakijażu oczu, szybko usuwający nawet trwały makijaż oczu bez pocierania okolic oka. Niezwykle delikatny, pielęgnuje, koi i odświeża skórę wokół oczu dzięki zawartości prowitaminy B5. W 100% oparty na bazie wody, nie zawiera olejków ani środków zapachowych. Pozwala na natychmiastowe odnowienie makijażu bez dodatkowych czynności odświeżających skórę. Przeznaczony dla oczu wrażliwych i osób noszących szkła kontaktowe. Testowany klinicznie".

125 ml płynu otrzymujemy w niezbyt estetycznej, plastikowej, przezroczystej buteleczce. Płyn jest wodnisty, bezbarwny i w zasadzie bezwonny.

Przyzwyczaiłam się do mleczek i nie jestem z niego zadowolona. Nie robię kompleksowego makijażu - zazwyczaj maluję tylko oczy. Płyn wylewa się hurtowo na wacik. Kiepsko usuwa makijaż, nawet wykonany produktami Astora. By zmyć maskarę, okolice oczu trzeba potrzeć - w efekcie rzęsy są osłabione, a skóra zaczerwieniona i wymaga natychmiastowego użycia kremu.

Według mnie bardziej nadaje się do odświeżenia skóry twarzy (np. po powrocie z pracy), niż demakijażu. W żadnym wypadku nie spełnia obietnic producenta.

Za tą cenę (albo nawet taniej) można kupić cos lepszego.

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.
Oceń produkt Dodałeś już ocenę

Podstawowe fakty
ProducentAstor
KategoriaPielęgnacja twarzy
RodzajDemakijaż oczu i ust
Przybliżona cena15.00 PLN

Powiązane produkty

Eye Make Up Remover Oil-Free - płyn do demakijażu oczu: wypróbuj również

Powiązane Tematy