One by One Volum Express - tusz do rzęs

Kosmetyk
One by One Volum Express - tusz do rzęs

Mocna, nieskazitelna objętość, ekspertyza pielęgnacji rzęs, szczoteczka elastomerowa – takimi hasłami Maybelline opisuje swój najnowszy tusz do rzęs – One by One. Producent zapewnia, że dzięki niemu uzyskamy nowy rodzaj objętości - pogrubiony i uwodzicielski efekt.

Skusiłam się na zakup tego tuszu ze względu na szczoteczkę - zachwycił mniej jej wygląd - jest naprawdę sporych rozmiarów, duża, pękata, posiada ponoć 300 włókienek, dzięki którym rzęsy będą perfekcyjnie pokryte tuszem, każda z osobna. Uwielbiam takie duże szczoteczki, dla mnie są najlepsze dla stworzenia precyzyjnie rozdzielonych rzęs.

Nie zawiodłam się na tym tuszu! Szczoteczka dla mnie spisuje się rewelacyjnie. Rzęsy są wydłużone, pięknie pokryte tuszem - równo, bez grudek. Makijaż oka jest mocny, może nawet teatralny, ale taki właśnie efekt lubię najbardziej. Dodam jeszcze, że swoje rzęsy mam ładne, długie i gęste, trudno mi więc powiedzieć jak spisze się przy krótkich i rzadszych.

Makijaż trzyma się nawet przez 10 godzin, po tym czasie rzęsy troszkę się zlepiają. Bardzo ładnie się zmywa zwykłym mleczkiem do demakijażu.

4.56
Ocena na postawie 16 opinii Zobacz opinie
Oceń produkt Dodałeś już ocenę
Opakowanie:
Zapach:
Konsystencja:
Działanie:

Podstawowe fakty
ProducentMaybelline
KategoriaOczy
RodzajTusze
Przybliżona cena35.00 PLN

Powiązane produkty

Oceny użytkowników (16)

One by One Volum Express - tusz do rzęs: wypróbuj również

Powiązane Tematy