RevitaLash Volumizing Mascara - tusz do rzęs

Kosmetyk
RevitaLash Volumizing Mascara - tusz do rzęs

„Mascara od Revitalash to innowacyjny tusz do rzęs. Specjalna receptura produktu oraz zaprojektowana do niej szczoteczka maksymalizuje wygląd Twoich rzęs. Będą wyglądać one jeszcze pełniej i bardziej kusząco niż kiedykolwiek”.

Od tuszu do rzęs oczekuję przede wszystkim pogrubienia, zagęszczenia rzęs, potem wydłużenia, rozdzielenia włosków, a na końcu tego, że nie będzie się kruszył w ciągu dnia, a więc nie będę się stresować komentarzami koleżanek, że mam coś czarnego pod oczami. Tusz spełnia te wszystkie funkcje idealnie. Mam mocno pogrubione rzęsy sprawiają, że oczy robią się natychmiast wyraziste. Tusz lekko wydłuża rzęsy, nie obciąża ich, idealnie spisuje się po zastosowaniu zalotki.

Występuje w kolorze czarnym i brązowym. Ja mam klasyczną czerń, z której jestem bardzo zadowolona, bo jest głęboka i intensywna. Konsystencja jest dość rzadka i to sprawia, że bardzo gładko rozprowadza się na rzęsach. Dzięki temu nie wysycha zbyt szybko w buteleczce (7,39 ml), nie kruszy się.

Jedyne czego nie lubię to to, że długo wysycha na rzęsach i lubi odbijać się na górnych powiekach zaraz po pomalowaniu. Plusem jest to, że kosmetyk nie podrażnia moich bardzo wrażliwych oczu. Jest wydajny, starczy mi na 3 miesiące używania i nawet pod koniec nie jest „stary”, czyli suchy, czy z grudkami.

Naprawdę polecam!

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.
Oceń produkt Dodałeś już ocenę

Podstawowe fakty
ProducentAlthena Cosmetics
KategoriaOczy
RodzajTusze
Przybliżona cena90.00 PLN

Powiązane produkty

RevitaLash Volumizing Mascara - tusz do rzęs: wypróbuj również

Powiązane Tematy