All In One Mascara - tusz pogrubiająco-wydłużający

Kosmetyk
All In One Mascara - tusz pogrubiająco-wydłużający

„Tusz do rzęs All in One Mascara nadaje rzęsom wyjątkową objętość, pogrubiając je i wydłużając jednocześnie. Zapewnia wspaniały kolor przez cały dzień. Zawarte w tuszu woski roślinne, żywica z palmy kokosowej oraz akacji sprawiają, że rzęsy są sprężyste i elastyczne”.

Na ten tusz skusiłam się, bo zachwyciła mnie szczoteczka - niesamowicie gęsta, wręcz puszysta. Tusz okazał się stworzony do moich cienkich rzęs. Ładnie „łapie” każdą z nich, dokładnie rozprowadzając kosmetyk od nasady aż po same końce. Efekt pogrubienia i zagęszczenia rzęs jest świetny. Mógłby lepiej rozczesywać, ale ja zawsze wspomagam się dodatkowym metalowym grzebykiem do rzęs. Jeśli chodzi o wydłużenie rzęs, to działanie jest tu już słabiej widoczne. Dobrze współdziała z zalotką, bo po jej użyciu, kiedy nakładam tusz, nie obciąża on i nie prostuje rzęs na nowo.

Mam kolor czarny, który jest prawdziwą, głęboką czernią.

Jest to bardzo przyzwoity tusz, bo oprócz wspomnianych zalet, nie kruszy się w ciągu dnia, nie podrażnia oczu i dobrze się go zmywa. Mógłby jednak lepiej wydłużać - byłby wtedy moim ideałem. Polecam!

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.
Oceń produkt Dodałeś już ocenę

Podstawowe fakty
ProducentArtDeco
KategoriaOczy
RodzajTusze
Przybliżona cena65.00 PLN

Powiązane produkty

All In One Mascara - tusz pogrubiająco-wydłużający: wypróbuj również

Powiązane Tematy