Sun Shimmer - krem koloryzujący do ciała i twarzy

Kosmetyk
Sun Shimmer - krem koloryzujący do ciała i twarzy

Jest to błyskawiczny samoopalacz w formie żelu. Zmywa się bez żadnego problemu. Dostępne odcienie to nr 1 Fair (skóra muśnięta słońcem), nr 2 Light (średnio opalona skóra) i nr 3 Medium (intensywnie opalona skóra).

Jestem posiadaczką nr 2. Z tego, co widziałam w sklepie nr 3 jest z drobinkami, więc raczej nadaje się na wieczorowy wypad lub latem, przy mocno opalonej skórze. Nr 2 jest matowy i jak dla mnie wystarczająco brązujący, a posiadam bardzo jasną cerę cerę.

Zauważyłam ogromną różnicę, kiedy nakładam go pędzlem do podkładu - efekt jest dużo ładniejszy i skóra bardziej brązowa. Kosmetyk ładnie pachnie i jest wydajny. Dobrze się rozprowadza.

Producent zapewnia, iż jest do trwały 24 godzin. Na ten temat się nie mogę wypowiedzieć, gdyż z reguły nakładam go na wieczór i zmywam, kiedy kładę się spać.

Polecam serdecznie - warto go mieć w swojej kosmetyczce, gdyż takiego błyskawicznego efektu nie uda się uzyskać nawet po solarium, a tu w sekundę skóra wygląda jak po powrocie z ciepłych krajów.

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.
Oceń produkt Dodałeś już ocenę

Podstawowe fakty
ProducentRimmel
KategoriaTwarz
RodzajKremy koloryzujące
Przybliżona cena22.00 PLN

Powiązane produkty

Sun Shimmer - krem koloryzujący do ciała i twarzy: wypróbuj również

Powiązane Tematy