Technakohl Liner Eye Liner Kajal - kredka do powiek

Kosmetyk
Technakohl Liner Eye Liner Kajal - kredka do powiek

"Kredka do oczu MAC szybko wysycha na powiece, nie kruszy się i zapewnia długotrwały makijaż".

Generalnie preferuję automatyczne kredki do oczu, ponieważ po pierwsze nie trzeba ich temperować i martwić się, czy podczas tego złamią się, czy nie, a po drugie przy automatycznych konturówkach nie ma obawy, że opiłek drewna wpadnie do oka. Niestety, automatyczne kredki, które dotychczas testowałam były twarde i miały słabą pigmentację. Bardzo zaciekawił mnie, więc kosmetyk MAC, mający być połączeniem wygodnej automatycznej kredki z miękkością kohla.

Posiadam kilka odcieni tych kredek, ale mój zdecydowany ulubieniec to „Brownborder”, czyli ciepła, głęboka czekolada - kolor idealny na co dzień, naturalnie podkreśla spojrzenie i trudno zrobić sobie nim krzywdę, bo nie posiada w sobie absolutnie nic z czerni. Kredka jest niesamowicie miękka i świetnie napigmentowana. Miękka oznacza tu, że jedno pociągnięcie wystarcza, aby namalować idealną kredkę, bez zbędnego naciągania powieki. Kolor kreski jest głęboki i równomierny. Kredka nie kruszy się, ładnie stapia ze skórą i nie odbija się. Trwałość kosmetyku jest genialna, bo dorównuje mojemu cenionemu od lat eyelinerowi. Eyeliner jednak wydobywa czasem zmęczenie oczu, jest zbyt ostry i przerysowany, a ta kredka podkreśla piękno oczu.

Dodam, że sam mechanizm automatycznej kredki działa bez zarzutu, a kosmetyk nie podrażnia oczu, użyty nawet na linii wodnej.

Mam kilkanaście różnych kredek do oczu, ale kredka MAC ma w tym zbiorze miejsce szczególne. Polecam!

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.
Oceń produkt Dodałeś już ocenę

Podstawowe fakty
ProducentMAC
KategoriaOczy
RodzajKredki
Przybliżona cena60.00 PLN

Powiązane produkty

Technakohl Liner Eye Liner Kajal - kredka do powiek: wypróbuj również

Powiązane Tematy