Flat Top - pędzel do podkładu

Kosmetyk
Flat Top - pędzel do podkładu

"Pędzel marki La Rosa jest idealnym narzędziem do nakładania podkładu i innych kosmetyków o konsystencji kremowej i płynnej. Gęste, syntetyczne włosie zostało odpowiednio prosto przycięte i osadzone w okrągłej, srebrnej skuwce. Ogromną zaletą włosia syntetycznego jest fakt, że nie wchłania ono stosowanych z nim produktów. Pędzel przed użyciem należy delikatnie spryskać wodą, dzięki czemu osiągniemy jeszcze lepsze efekty i przedłużymy żywotność pędzla. Pędzel idealnie rozkłada się na twarzy, pozwalając na równomierne rozprowadzenie podkładu, niwelując przy tym powstanie nieestetycznych smug. Pędzel zakończony jest czarnym, drewnianym, dobrze leżącym w dłoni trzonkiem. Świetnie sprawdzi się w rękach osób mniej doświadczonych".

Nie jestem fanką pędzli w nakładaniu płynnych podkładów i generalnie preferuję gąbki. Jednak pędzel typu flat top marki La Rosa, zainteresował mnie innowacyjnym dla mnie kształtem i obietnicą producenta, że ma równomiernie rozprowadzić kosmetyk. Początkowo obawiałam się, że będzie zbyt zbity i twardy. Jednak, mimo iż włosie jest bardzo gęste, to jednocześnie niesamowicie miękkie, cienkie i delikatne. Doskonale rozprowadza podkład bez pocierania, czy naciągania skóry, a to ważne, aby nie powstały zmarszczki.

Podkład rozprowadzony tym pędzlem wygląda o niebo lepiej niż rozprowadzony np. pędzlem języczkowym, bo nie zostawia smug i pracuje się nim znacznie szybciej. Pędzel ma niewielką główkę, dzięki czemu doskonale dociera we wszystkie miejsca na twarzy. Nadaje się także do nakładania różu w kremie. Ma także niezbyt długi i gruby trzonek, który wygodnie trzyma się w dłoni. Włosie nie wypada, nie odkształca się i nie niszczy przy myciu.

Polecam!

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.
Oceń produkt Dodałeś już ocenę

Podstawowe fakty
ProducentLa Rosa
KategoriaTwarz
RodzajAkcesoria do makijażu
Przybliżona cena24.00 PLN

Powiązane produkty

Flat Top - pędzel do podkładu: wypróbuj również

Powiązane Tematy