Fluid witaminowy, 30 ml

Kosmetyk
Fluid witaminowy, 30 ml

Nowoczesny preparat do makijażu, działający pielęgnacyjnie i upiększająco. Doskonale tuszuje przebarwienia i niedoskonałości cery, jednocześnie utrzymując optymalne nawilżenie.
Po użyciu fluidu skóra jest aksamitnie gładka i matowa. Wygładza cerę, chroniąc jednocześnie przed szkodliwym wpływem środowiska. Polecany do każdego rodzaju cery.
Witaminy A i E zapewniają działanie odżywcze i regenerujące, pomagają zwalczyć wolne rodniki, a także zapewniają skórze optymalny poziom nawilżenia. Przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych chronią skórę zawarte w preparacie filtry UVA i UVB.

Specjaliści w firmie Kolastyna uznali najwyraźniej, że ich klientki mają co najwyżej cztery odcienie skóry. Co więcej, tylko jeden zasługuje na miano w miarę jasnego, pozostałe przeznaczone są dla osób o ciemnej lub niezwykle mocno opalonej skórze. Biorąc jednak pod uwagę popularność solariów i samoopalaczy, można przyjąć, że nie jest to do końca nietrafna decyzja.
Niestety jednak, zapowiadane matowanie i tuszowanie niedoskonałości skóry wygląda zupełnie inaczej, niż można byłoby się tego spodziewać. Fluid matuje skórę, ale nadaje jej przytłumiony i niezdrowy, nadmiernie zmatowiony wygląd. Co gorsza, niedoskonałości nie znikają – widać je doskonale spod warstwy podkładu. Przy próbie położenia drugiej warstwy produktu na twarzy tworzy się sztucznie wyglądająca maska, której wyglądu nie sposób złagodzić różem ani rozświetlającym pudrem sypkim. Z uwagi na tak oczywiste problemy odstąpiłam od dalszych testów.

2.00
Ocena na postawie 3 opinii Zobacz opinie
Oceń produkt Dodałeś już ocenę
Opakowanie:
Zapach:
Konsystencja:
Działanie:

Podstawowe fakty
ProducentKolastyna
KategoriaTwarz
RodzajKremy koloryzujące
Przybliżona cena11.00 PLN

Powiązane produkty

Oceny użytkowników (3)

Fluid witaminowy, 30 ml: wypróbuj również

Powiązane Tematy