Skinvital - podkład pielęgnacyjny

Kosmetyk
Skinvital - podkład pielęgnacyjny

Podkłady w płynie stają się koniecznością w momencie, kiedy na twarzy coraz bardziej uwidoczniają się nasze lata. Niestety starzejemy się od urodzenia i nie mamy na to większego wpływu. Jedyne, co możemy zrobić to sprawić, aby proces ten przebiegał łagodniej. I tu z pomocą przychodzi nam właśnie ten kosmetyk.

Jest to bardzo lekki podkład, którego pierwszorzędnym zadaniem, obok naturalnego maskowanie, jest pielęgnacja. Wzbogacony kompleksem pielęgnacyjnym, substancjami nawilżającymi i witaminą E, sprawia, że skóra nawet po demakijażu wygląda świeżo i promiennie, jak po użyciu kremu odżywczego. Plus za filtry UV i miły zapach.

Kosmetyk nie ma silnych właściwości kryjących, dlatego idealnie nadaje się do rzeźbienia owalu twarzy, czy tuszowania cieni pod oczami. Natomiast nakładanie kolejnych warstw sprawia, że działa jak korektor – ukrywa blizny i przebarwienia. Działa nawilżająco i raczej nie matuje, dlatego może nie znaleźć uznania wśród właścicielek cer tłustych, jednak przy mieszanej nieźle sprawdza się poza strefą T, głównie na policzkach.

Do wyboru niestety tylko 4 odcienie.

Na uwagę zasługuje także opakowanie. Nie jest to standardowa tuba, tylko elegancki pojemnik z pompką. Używa się go wygodnie, do momentu, w którym zacznie świtać dno – dość trudno wydobyć cenne resztki. Ale ogólnie bardzo pozytywne wrażenie.

Zadowolone z tego podkładu będą panie starsze i posiadaczki skóry suchej lub wrażliwej, pozostałe mogą nie być w pełni usatysfakcjonowane.

3.25
Ocena na postawie 4 opinii Zobacz opinie
Oceń produkt Dodałeś już ocenę
Opakowanie:
Zapach:
Konsystencja:
Działanie:

Podstawowe fakty
ProducentApplause
KategoriaTwarz
RodzajPodkłady w płynie
Przybliżona cena22.00 PLN

Powiązane produkty

Oceny użytkowników (4)

Skinvital - podkład pielęgnacyjny: wypróbuj również

Powiązane Tematy