Perfect Touch - Radiant Brush Foundation - podkład w pędzlu

Kosmetyk
Perfect Touch - Radiant Brush Foundation - podkład w pędzlu

Jestem osobą o bardzo jasnej karnacji, co niewątpliwie utrudnia mi znalezienie najwłaściwszego koloru podkładu. Po kilkunastu próbach poszukiwań tego idealnego zarówno pod względem koloru jak również pod względem właściwości (mam cerę mieszaną, naczynkową), znalazłam wreszcie kosmetyk, którego gama kolorystyczna obejmuje również mnie.

Perfect Touch to pierwszy na naszym rynku podkład w pędzelku. Przy aplikacji przy użyciu pędzelka wymagana jest jednak pewna wprawa, gdyż tylko wtedy uzyskamy najlepszy efekt. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby - tak, jak ja - nakładać ten podkład tradycyjnie, palcami. Podkład zawiera nowatorski kompleks „baby skin”, który zapewnia skórze optymalny poziom nawilżenia i elastyczność - co istotne, nie powoduje zarazem błyszczenia strefy T.

Pigment, który Perfect Touch zawiera wychwytuje światło zewnętrzne i je rozprasza – to naprawdę dodaje cerze blasku! Chroni również skórę przed szkodliwym wpływem promieni UVA. Podkład długo utrzymuje się na skórze, ma średni efekt kryjący (co stanowi o jego supernaturalnym wyglądzie na twarzy), a po jego zastosowaniu skóra jest bardzo miła w dotyku.

Pojemność opakowania to 40 ml. Jedyną wadą tego kosmetyku jest jego cena... Jest to jednak produkt zdecydowanie najwyższej jakości. Gama kolorystyczna z pewnością pozwoli dobrać odpowiedni kolor zarówno kobietom o jasnej, jak moja, cerze jak i tym o ciemnej karnacji.

Gorąco polecam!

4.89
Ocena na postawie 9 opinii Zobacz opinie
Oceń produkt Dodałeś już ocenę
Opakowanie:
Zapach:
Konsystencja:
Działanie:

Podstawowe fakty
ProducentYves Saint Laurent
KategoriaTwarz
RodzajPodkłady w płynie
Przybliżona cena150.00 PLN

Powiązane produkty

Oceny użytkowników (9)

Powiązane Tematy