Johnson's Holiday Skin Body Lotion Night

Kosmetyk
Johnson's Holiday Skin Body Lotion Night

Wersja balsamu Holiday Skin na noc - tym razem dla wszystkich rodzajów karnacji - bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła.

Po dobrych piętnastu minutach sterczenia przed półką z balsamami brązującymi, z listą tych teoretycznie najlepszych w ręku (aczkolwiek w owym sklepie niedostępnych), byłam po prostu zła. Zwłaszcza, że reklamowa nagonka rzeczywiście potrafi robić wodę z mózgu. Wyciągnęłam więc rękę po ten balsam. Jednak, ponieważ wybór wersji (jasna/ciemniejsza karnacja) znów nastręczył mi problemów, wybrałam tą na noc. Na dodatek na opakowaniu znalazłam obietnicę intensywnego nawilżania i działania po 3 - 4 dniach, a tego właśnie potrzebowałam na 3 noce przed imprezą.

A teraz konkrety. Przede wszystkim, jest to najlepiej odżywiający skórę balsam, jakiego kiedykolwiek używałam. Rezultat niebywałej miękkości i gładkości już po pierwszej aplikacji – pod tym względem działa lepiej niż niektóre produkty specjalnie do tego przeznaczone, likwidując przez noc przesuszenia i szorstkość. Pierwsze, delikatne efekty widoczne po 2 nocach, a przy tym brak jakże charakterystycznego zapachu samoopalacza, chociaż go zawiera.

Jedyną wadą jest konsystencja, warunkująca niewielką wydajność. Resztę minusów można łatwo wyeliminować, stosując się do instrukcji na opakowaniu i przykładając trochę uwagi do aplikacji. I tak, jeśli nie poczekamy, aż całkowicie się wchłonie, pobrudzimy ubranie. Jeśli nie umyjemy dłoni po użyciu, łudząc się, że to tylko balsam brązujący, a nie samoopalacz, rano czeka nas mała niespodzianka.

Podsumowując - polecam. Efekty są co najmniej zadowalające, jeżeli tylko rozsmarujemy go dokładnie i równomiernie – wtedy nawet schodzenie „opalenizny” jest prawie niezauważalne.

3.84
Ocena na postawie 164 opinii Zobacz opinie
Oceń produkt Dodałeś już ocenę
Opakowanie:
Zapach:
Konsystencja:
Działanie:

Podstawowe fakty
ProducentJohnson & Johnson
KategoriaPielęgnacja ciała
RodzajSamoopalacze i balsamy brązujące
Przybliżona cena15.00 PLN

Powiązane produkty

Oceny użytkowników (164)

Przejdź do strony: 1 2 3 4 5 6 ... 9

Johnson's Holiday Skin Body Lotion Night: wypróbuj również

Powiązane Tematy