Kozie mleko - krem pod oczy

Kosmetyk
Kozie mleko - krem pod oczy

Zamknięty w tubce z wąskim ujściem, lekki biały krem pod oczy firmy Ziaja sprawia dobre wrażenie. Według producenta, ma nawilżać, odżywiać, przeciwdziałać negatywnemu działaniu czasu.
Tymczasem jednak pierwszy test wypadł negatywnie. Krem wywołał odczyn alergiczny – opuchnięte oczy, łzawienie, zaczerwienienie. Od razu po nałożeniu. Wobec tego, krem poddano testom po raz drugi – aby sprawdzić, czy reakcja alergiczna jest wyjątkiem, czy regułą. I za drugim razem było już lepiej. Krem nie uczulał, nie powodował podrażnień w żadnej formie, ale też nie działał do końca zgodnie z informacjami producenta.
Krem wchłania się dość wolno, skóra długo pozostaje lepka. Mimo to, brak uczucia nawilżenia – jest raczej dyskomfort. Nie ma mowy o nakładaniu makijażu – może i lepiej, bo krem nie ma żadnych filtrów. Jednak na noc też raczej się nie przyda – kładąc się do łóżka z lepką skórą wokół oczu, myśli się raczej o działaniu kremu na poduszkę, a nie na skórę. Jeśli odczeka się kilkanaście minut, krem wchłonie się i będzie już lepiej, ale trudno znieść to oczekiwanie. Długotrwałe stosowanie jest testem cierpliwości – kto będzie pamiętał, żeby każdego wieczora odsiedzieć i odczekać, aż krem się wchłonie w skórę, a nie w pościel?
Ziaja ma w swojej ofercie wiele kremów pod oczy. Niestety, niewiele spełnia pokładane w nich nadzieje. Ten, niestety, też nie jest spełnieniem marzeń pod tytułem “tanio i dobrze”. Radzę rozejrzeć się za czymś innym.

2.65
Ocena na postawie 26 opinii Zobacz opinie
Oceń produkt Dodałeś już ocenę
Opakowanie:
Zapach:
Konsystencja:
Działanie:

Podstawowe fakty
ProducentZiaja
KategoriaPielęgnacja twarzy
RodzajKremy pod oczy
Przybliżona cena7.00 PLN

Powiązane produkty

Oceny użytkowników (26)

Przejdź do strony: 1 2

Kozie mleko - krem pod oczy: wypróbuj również

Powiązane Tematy