Summer Glow Body Lotion, Fair to Normal Skin

Kosmetyk
Summer Glow Body Lotion, Fair to Normal Skin

Opalanie się jest niezdrowe. Ale opalenizna jest modna. Pogodzić te dwie przeciwstawne w końcu rzeczy można tylko przy użyciu środków brązujących. A tych na rynku jest niemało. Samoopalacze działają błyskawicznie, ale konia z rzędem temu, kto potrafi tak się posmarować, żeby nie wyjść w łaty ani nie wyglądać potem nieco dziwnie. Pół biedy, jak się ma z natury lekko złotą karnację – wtedy efekt skoku kolorystycznego nie jest taki rażący. Niestety, osoby o jasnej karnacji zawsze mają z tym problem – jak już, dzięki porządnemu złuszczaniu i nawilżaniu, uda się równomiernie pokryć całe ciało, to trudno wmówić znajomym, że przejście od koloru białego do intensywnie brązowego jest naturalne, jeśli zaszło z piątku na poniedziałek.
Testowany przeze mnie Summer Glow Dove (w wersji dla skóry jasnej i normalnej) jest to tyle lepszy, że działa stopniowo. Po pierwszym dniu skóra robi się prawie niezauważalnie ciemniejsza. Po drugim – widać już, że kolor jest. Po trzecim i czwartym dniu zyskuje się efekt docelowy – zdrowej opalenizny, nie krzyczącej “solarium” ani “samoopalacz”. Gdybym sama sobie tego nie aplikowała, mogłabym uwierzyć, że to naturalny efekt, bo kolor zbliżony jest do tego, na jaki się osoby jasnoskóre opalają.
Dzięki temu, że działa stopniowo, balsam nie tworzy zacieków ani plam w szczególnie narażonych na to miejscach – na kolanach, łokciach czy dłoniach. Nie trzeba pucować rąk po nałożeniu balsamu - wystarczy lekko przetrzeć spody dłoni i przestrzenie między palcami, a nie będzie zdradzieckich plam.
Zapach balsamu jest zupełnie inny, niż typowy aromat wszystkich kosmetyków marki Dove. Zamiast duszącego, kwiatowego aromatu, mamy słodki, ale niezbyt nachalny, zapach owoców. Poza tym, znika on z ciała prawie natychmiast po nałożeniu. Na ciele nie czuć też aromatu samoopalacza, określanego przez niektórych jako podobny do spalenizny.
Summer Glow jest bardzo gęsty – na tyle, że wytrząsanie go i wyciskanie z butelki to średnia przyjemność. Tę jedną rzecz można byłoby w balsamie poprawić. Poza tym jednak – nie doszukałam się żadnych wad.

3.96
Ocena na postawie 118 opinii Zobacz opinie
Oceń produkt Dodałeś już ocenę
Opakowanie:
Zapach:
Konsystencja:
Działanie:

Podstawowe fakty
ProducentDove
KategoriaPielęgnacja ciała
RodzajSamoopalacze i balsamy brązujące
Przybliżona cena17.00 PLN

Powiązane produkty

Oceny użytkowników (118)

Przejdź do strony: 1 2 3 4 5 6

Summer Glow Body Lotion, Fair to Normal Skin: wypróbuj również

Powiązane Tematy