Intensywna Pielęgnacja - Skóra muśnięta słońcem - Nawilżające mleczko do ciała

Kosmetyk
Intensywna Pielęgnacja - Skóra muśnięta słońcem - Nawilżające mleczko do ciała

Ta nowość od razu przyciągnęła moją uwagę. Kocham tą firmę jak żadną inną. Głównie dlatego, że radzi sobie doskonale z suchą skórą. Zapach i konsystencja to tylko dodatki. Nie wspomnę o opakowaniach. Mogłam wybrać inny balsam tego typu, reklamowany w TV, ale ostatecznie kupiłam ten. I oczywiście nie żałuję! Nie ma wad, więc napiszę o zaletach.

Opakowanie (250 ml) z klapką. Do wykorzystania całej zawartości ostatecznie można go postawić odwrotnie. Konsystencja mleczka - jak nazwa wskazuje. Zapach owocowy, więc nie wszystkim może się podobać, ale nie utrzymuje się bardzo długo na skórze. Producent obiecuje, że efekty widać po 4 dniach stosowania. A efektem ma być intensywnie nawilżona, muśnięta słońcem skóra, bez pomarańczowych smug i bez efektu sztucznej opalenizny.

Oczywiście po zaaplikowaniu tego mleczka trzeba umyć ręce (jak po każdym samoopalaczu). Co do nawilżania nie mam najmniejszej wątpliwości. A co do "muśnięcia słońcem" to na razie (po 5 dniach) zauważyłam, że moje strasznie blade nogi nabierają kolorków.

Jestem naprawę bardzo zadowolona z tego kosmetyku. Polecam wszystkim, choć nie mogę zagwarantować jak będzie się zachowywać na Waszej skórze. Ale cena nie jest wygórowania i można go spróbować.

3.81
Ocena na postawie 226 opinii Zobacz opinie
Oceń produkt Dodałeś już ocenę
Opakowanie:
Zapach:
Konsystencja:
Działanie:

Podstawowe fakty
ProducentGarnier
KategoriaPielęgnacja ciała
RodzajSamoopalacze i balsamy brązujące
Przybliżona cena16.00 PLN

Powiązane produkty

Oceny użytkowników (226)

Przejdź do strony: 1 2 3 4 5 6 ... 12

Intensywna Pielęgnacja - Skóra muśnięta słońcem - Nawilżające mleczko do ciała: wypróbuj również

Powiązane Tematy