Barwy Harmonii - mydło różane

Kosmetyk
Barwy Harmonii - mydło różane

Mydło owinięte w brązowy papier z motywem kuszącej róży. Opakowanie jest naturalne, tradycyjne, a zarazem piękne. Wyróżnia się na półce poprzez swoją prostotę i elegancję.
Bladoróżowa kostka jest dwa razy większa od tradycyjnej (200 g). Na początku jest to dość nieporęczne, ponieważ nie mieści się w dłoni, chociaż moim dzieciom wcale to nie przeszkadza.

Za to mydło tak wspaniale pachnie słodką różą, że syn chciał je schrupać. Mnie natomiast ten aromat relaksuje i przenosi wprost do bajecznego, różanego ogrodu. W łazience, przez całą dobę, unosi się przyjemna woń. A po wieczornej kąpieli mąż mi mówi, że pachnę oszałamiająco, kusząco i uwodzę jego zmysły…

Mydło dobrze się pieni i rewelacyjnie radzi sobie z oczyszczaniem. Właściwości nawilżających nie zauważyłam, ale na pewno nie wysusza i nie podrażnia skóry. Nie było testowane na zwierzętach, a jego receptura sięga 1946 roku.

Zakochałam się w tym produkcie, a jako ciekawostkę dodam, że w klipie promującym mydło różane Barwy Harmonii wystąpiły Rozalia Mancewicz i Marcelina Zawadzka (Miss Polski z 2010 i 2011 roku).

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.
Oceń produkt Dodałeś już ocenę

Podstawowe fakty
ProducentBarwa
KategoriaPielęgnacja ciała
RodzajMydła
Przybliżona cena8.00 PLN

Powiązane produkty

Barwy Harmonii - mydło różane: wypróbuj również

Powiązane Tematy