Znaczenie barw - sprawdź co mówią o tobie
AMELIA • dawno temuBarwy jakie wybieramy do naszego mieszkania, czy też kupując ubrania nie są przypadkowe. Czy zdarza ci się, że wchodząc do sklepu sięgasz po rzeczy w określonym kolorze, mimo że zdajesz sobie sprawę z nadmiaru tej barwy w twojej szafie i mieszkaniu? Tak działa twoja podświadomość. Mówi czego potrzebujesz i jak się czujesz. Sprawdź co mówią o tobie ulubione kolory.
Krok 1
Barwy a psychika— wzajemne relacje są udowodnione.Bielsymbolizuje potrzebę przestrzeni, docenienie przez innych, a także ogromną ochotę na życie.
Krok 2
Czerńto nie tylko kolor smutku i izolacji. Oznacza również, że koncentrujesz uwagę na sobie, poszukujesz energii do działania, rozmyślasz na życiem i tęsknisz za miłością.
Krok 3
A co czerwonym? Jeśli często wybierasz ten kolor to znaczy, że potrzebujesz aktywności emocjonalnej i fizycznej.
Krok 4
Kolor nadziei, czyli zieleń symbolizuje kłopoty emocjonalne i tęsknotę za wewnętrzną równowagą.
Krok 5
Jeśli uwielbiasz niebieski to znaczy, że masz potrzebę, by zrobić coś ważnego i oryginalnego, a jednocześnie chcesz, by inni to docenili.
Krok 6
Osoby, którym podoba się granatowy są zwykle dobrymi przełożonymi. To ludzie odpowiedzialni z potrzebą kontrolowania otaczającej rzeczywistości.
Krok 7
Żółty kolor wskazuje na lęk przed samotnością, chęć kontaktu z innymi i pragnienie rozładowania wewnętrznych przeżyć.
Krok 8
Osoby ubierające się na kolor złoty potrzebują pochwał, podniesienia poczucia własnej wartości.
Krok 9
Jeśli często wybierasz kolorpomarańczowytop znaczy, że pragniesz osiągnąć cel, który w twoim przekonaniu da ci szczęście.
Krok 10
Osoby, które mają wiele brązowych ubrań zwykle nie czują się bezpiecznie, nie są pewne jutra, nie wierzą w siebie i ze wszystkich sił pragną stabilizacji.
Krok 11
A co z szarością? Symbolika kolorów mówi, że tę barwę wybierają osoby, które nie chcą manifestować swoich uczuć. Emocje są skrywane. Ciemnoszary to kolor polityków, który oznacza gotowość prowadzenia merytorycznej dyskusji, pozbawionej nerwów i emocjonowania się.
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy
Pokaż wszystkie komentarze