Glo - Face & Body Highlighter - rozświetlacz do twarzy i ciała

Kosmetyk
Glo - Face & Body Highlighter - rozświetlacz do twarzy i ciała

Strasznie podobają mi się wszystkie kosmetyki kolorowe marki Sleek, ale jak do tej pory w mojej kolekcji znalazło się tylko kilka(naście) palet cieni i ten rozświetlacz, który dostałam w prezencie przy zakupie jednej z palet.

Rzecz wygląda uroczo – w eleganckiej, czarnej, płaskiej kasetce mieści się duże lusterko, płaski pędzelek (chyba nawet z naturalnego włosia) i 9 g rozświetlacza złożonego z 5 pasów w tonacji delikatnego złota (mam zestaw Sun Goddes). Najświeższe palety Glo są o połowę mniejsze i nie mają przegródki z pędzelkiem.

Niestety użyteczność kosmetyku jest dyskusyjna. Wszystkie 5 odcieni na skórze przybiera identyczny kolor, a właściwie tylko poświatę koloru – można je mieszać, łączyć sekcjami lub wszystkie nabrać na pędzelek i zrobić na policzku „tęczę” – efekt w każdym wypadku będzie dokładnie identyczny. Nie ma w nim drobinek, a rozświetlenie jest bardziej satynowe.

Nieszczególna jest też konsystencja rozświetlacza – nie jest gładki i jednolity na skórze, tworzą się grudki (trochę jak mąka), a przy próbie ich roztarcia znika rozświetlenie. Jego pigmentacja nie jest też mocna i widać go słabiutko.

Ogólnie Glo nie jest zły, ale przyznam, że odrobinę mnie rozczarował.

Skład: talc, mica, zinc stearate, PP, PM, silica, nylon-12 [+/- CI 3070, CI 3511, CI 3127]

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.
Oceń produkt Dodałeś już ocenę

Podstawowe fakty
ProducentSleek
KategoriaPielęgnacja ciała
RodzajPreparaty nabłyszczające i rozświetlające
Przybliżona cena29.00 PLN

Powiązane produkty

Glo - Face & Body Highlighter - rozświetlacz do twarzy i ciała: wypróbuj również

Powiązane Tematy