Magnetic Nail Lacquer - magnetyczny lakier do paznokci

Kosmetyk
Magnetic Nail Lacquer - magnetyczny lakier do paznokci

"Golden Rose wyznacza nowy trend w stylizacji paznokci. Magnetic Nail Lacquer odmieni Twój manicure, tworząc na paznokciach różnorodne magnetyczne wzory. W każdym pudełku znajduje się magnetyczny lakier i specjalny magnes. Ustawiając magnes pod różnymi kątami, możemy uzyskać na paznokciach efektowne, magnetyczne wzory.

Sposób użycia:
Nałóż na paznokcie grubą warstwę dowolnego lakieru z serii Golden Rose Magnetic Nail Lacquer. Szybko zbliż magnes do pomalowanej płytki paznokcia na odległość 3 mm, nie dotykając jej. Magnes należy trzymać etykietą do góry przez 4 - 5 sekund. Powtórz kolejno czynność na pozostałych paznokciach.

Dzięki wyjątkowej formule magnes stworzy na paznokciach niezwykłe magnetyczne wzory, które zapewnią Twoim paznokciom wyjątkowy i oryginalny wygląd. W ofercie jest 10 odcieni".

Uwielbiam wszelkiego rodzaju nowości kosmetyczne, więc jak tylko usłyszałam o magnetycznych lakierach do paznokci zapragnęłam jakiś kupić. Lakier mieści się w miłym dla oka opakowaniu (11 ml) z idealnym pędzelkiem - ani za wąskim, ani za szerokim. Natomiast zapach lakieru jest znośny.

Wybrałam odcienie 08 róż i 09 szafir. Po pomalowaniu paznokci lakierem i przyłożeniu specjalnego magnesu ma odległość 3 mm (przez ok. 5 sekund) na paznokciu tworzą się efektowne linie. Można tworzyć różne wzory zmnieniając ułożenie magnesu. Operowanie magnesem może początkowo sprawiać trudności - ja nabrałam wprawy za 3 lub 4 razem. Trzeba też koniecznie uważać, aby nie dotknąć świeżo pomalowanej płytki paznokcia magnesem – w takim wypadku gwarantowana praca od nowa.

Z kolei sam lakier pięknie się rozprowadza, dość szybko wysycha i nadaje mocny, metaliczny połysk paznokciom - efekt jest wprost powalający. Kilka koleżanek i zupełnie obcych mi osób pytało nawet, gdzie robię manicure. Odpowiadam wtedy, że sama, w domu, z użyciem Magnetic Nail Lacquer.

Kosmetyk po nałożeniu bazy nawierzchniowej wytrzymuje u mnie prawie tydzień (5 - 6 dni). Bez preparatu nawierzchniowego 3 - 4 dni, ściera się wtedy z końcówek i delikatnie matowieje. Moim zdaniem produkt Golden Rose i tak wypada o niebo lepiej, niż inne i to sporo droższe znane mi lakiery.

Polecam!

2.00
Ocena na postawie 1 opinii Zobacz opinie
Oceń produkt Dodałeś już ocenę
Opakowanie:
Zapach:
Konsystencja:
Działanie:

Podstawowe fakty
ProducentGolden Rose
KategoriaDłonie
RodzajLakiery
Przybliżona cena17.00 PLN

Powiązane produkty

Oceny użytkowników (1)

Magnetic Nail Lacquer - magnetyczny lakier do paznokci: wypróbuj również

Powiązane Tematy