Shimmer Brush - rozświetlacz w pędzlu

Kosmetyk

Wszelkie pudry i róże w pędzlu stały się tak popularne, że ten pomysł podchwyciły już nawet te najtańsze firmy kosmetyczne. Rozświetlacz firmy ZHC zamknięty jest w trzonie niewielkiego pędzla. Od spodu można odkręcić wieczko i wysypać produkt lub uzupełnić opakowanie nowym pudrem, gdy już się skończy.

Gama kolorystyczna nie jest rozbudowana, bo są tylko 4 warianty kolorystyczne. Ja posiadam złoty odcień, który w opakowaniu wygląda jak żółty. Pędzel wykonany jest ze sztucznego włosia, które ma dziwny zapach. Włoski wypadają podczas aplikacji produktu. Samo nakładanie produktu na twarz nie jest takie proste, bo puder nie chce wydostać się przez pędzel. Dlatego otwieram od spodu opakowanie i wysypuję odrobinę pudru na dłoń, a następnie nanoszę go innym pędzlem. Tak jest po prostu szybciej. Gdy nałoży się za dużo rozświetlacza na twarz, skóra robi się zwyczajnie żółta, więc trzeba zachować umiar.

Raczej nie polecałabym tego kosmetyku. Ani nie uzyskuje się nim super efektu, ani nie jest on zbyt trwały. Gdy jednak ktoś skusi się na ten produkt, to nie będzie długo opłakiwać wydanej jednej złotówki.

2.43
Ocena na postawie 7 opinii Zobacz opinie
Oceń produkt Dodałeś już ocenę
Opakowanie:
Zapach:
Konsystencja:
Działanie:

Podstawowe fakty
ProducentZHC
KategoriaPielęgnacja ciała
RodzajPreparaty nabłyszczające i rozświetlające
Przybliżona cena1.00 PLN

Powiązane produkty

Oceny użytkowników (7)

Shimmer Brush - rozświetlacz w pędzlu: wypróbuj również

Powiązane Tematy