Big Volume Lash - tusz pogrubiający do rzęs

Kosmetyk
Big Volume Lash - tusz pogrubiający do rzęs

Wzbraniałam się przed pierwszym użyciem tego tuszu. Zwlekałam do dnia, kiedy odwiedziła mnie moja mama, która bardzo lubi tusze wyposażone w cienkie, plastikowe szczoteczki. Mama była tą maskarą zachwycona. Jej krótkie i niezbyt gęste rzęsy już po jednej warstwie stały się długie i mocno pogrubione, czego nie sprawiły dotychczas używane tusze. Stwierdziła, że koniecznie musi sobie ten kupić.

Jej słowa i efekt, jaki widziałam zachęciły mnie do spróbowania (choć w dalszym ciągu byłam sceptycznie nastawiona, bo nie lubię kolorówki tej marki). Odważyłam się i muszę powiedzieć, że było warto, bo ten tusz jest naprawdę bardzo dobry.

Ma dobrze wyprofilowaną, plastikową szczoteczkę z wypustkami. Nabiera tyle tuszu ile trzeba, a konsystencja jest dla mnie idealna - nie brudzi powiek w trakcie nakładania, nie odbija się na nich, nie jest ani za gesty ani za rzadki. Nakładanie to czysta przyjemność.

Już po jednej warstwie moje długie, ale średnio gęste rzęsy stały się mocno wydłużone, nabrały objętości, a kolejna warstwa wzmocniła to i nadała efekt „sztucznych rzęs”. Trzecia warstwa tylko dopełniła całości, a rzęsy wcale nie wyglądały jakby ociekały tuszem, nie były nieprzyjemnie sztywne. Tak więc ten tusz nie tylko pogrubia rzęsy, ale także je wydłuża, a czerń jest intensywna, co wcale nie jest regułą w podobnych produktach. Nie podrażnia oczu i zmywa się łatwo, najzwyklejszym specyfikiem do demakijażu.

Mnie, miłośniczce mocniej podkreślonych oczu, bardzo przypadł do gustu, choć niestety ma dwie wady. Pod koniec dnia kruszy się. Nie bardzo mocno, ale czarne paprochy pod oczami jednak były widoczne i wymagały natychmiastowego usunięcia. Za to jestem zmuszona odjąć jedna gwiazdkę w ocenie końcowej.

Kolejną wadą jest opakowanie. Niby prezentuje się ładnie, ale czerwona buteleczka do złudzenia przypomina bardzo popularny tusz powszechnie znanej marki. Czyżby firma Eweline nie mogła wymyślić własnego opakowania?

Podsumowując, Big Volume Lash zaskoczył mnie działaniem. Jest to tusz wart polecenia, a w dodatku w niskiej cenie. Jeśli tylko uda mi się go dostać z pewnością zagości w mojej kosmetyczce po raz kolejny.

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.
Oceń produkt Dodałeś już ocenę

Podstawowe fakty
ProducentEveline Laboratories
KategoriaOczy
RodzajTusze
Przybliżona cena12.00 PLN

Powiązane produkty

Big Volume Lash - tusz pogrubiający do rzęs: wypróbuj również

Powiązane Tematy