Pogrubiający nie dla wszystkich. Jaki TUSZ DO RZĘS wybrać?

Krótkie cienkie rzęsu lepiej umalować innym rodzajem maskary.

Rodzajów tuszów do rzęs jest bez liku: pogrubiające, wydłużające, podkręcające i wodoodporne. Jednak nie wszystkie wyglądają dobrze na rzęsach. Tusz pogrubiający powinno się stosować do włosków cienkich, normalnej długości albo długich. Na krótkich maskara powoduje efekt pandy.

Zobaczcie, co powinno się znaleźć w składzie tuszu, aby codzienny makijaż za bardzo nie obciążał rzęs oraz jakie makijażowe triki warto znać.

Źródło: TVN Style

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Nie tylko kolor ma znaczenie. Jakich BANANÓW nie powinniśmy kupować? Średnio 5 kilogramów TOKSYN I ZŁOGÓW w ludzkim organizmie. Jak się ich pozbyć? Sześć pomysłów na fajną fryzurę w MINUTĘ! Jesteś typem samotnika? Twój MÓZG STARZEJE SIĘ szybciej Kobiety giną za zgodą rodziny. Krwawe prawo nazywa to mordami honorowymi Jak zadbać o stopy latem? Te błędy pięlęgnacyjne niszczą je najbardziej Kobieta mogła UMRZEĆ przez SEKS? BIEDROŃ otwarcie o swoim chłopaku. "W ogóle nie był w moim typie" Jak radzić sobie z NADMIERNĄ POTLIWOŚCIĄ? Edukacja seksualna coraz bardziej kontrowersyjna. "To zmusza dzieci do oglądania PORNOGRAFII" Niezwykłe zastosowanie kukurydzy. Może zmniejszyć efekt cieplarniany! Jak powstają CZEKOLADOWE JAJKA?