Pogrubiający nie dla wszystkich. Jaki TUSZ DO RZĘS wybrać?

Krótkie cienkie rzęsu lepiej umalować innym rodzajem maskary.

Rodzajów tuszów do rzęs jest bez liku: pogrubiające, wydłużające, podkręcające i wodoodporne. Jednak nie wszystkie wyglądają dobrze na rzęsach. Tusz pogrubiający powinno się stosować do włosków cienkich, normalnej długości albo długich. Na krótkich maskara powoduje efekt pandy.

Zobaczcie, co powinno się znaleźć w składzie tuszu, aby codzienny makijaż za bardzo nie obciążał rzęs oraz jakie makijażowe triki warto znać.

Źródło: TVN Style

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Mężczyzna z szydełkiem. Kiedyś się tego wstydził, dziś robi na tym biznes Pragnął mieć dzieci. OTYŁOŚĆ wywołała u niego zakażenie genitaliów Ponad połowa Polaków cierpi na syndrom poniedziałku. Stres zaczyna się już w niedzielę SZEPTANE MODLITWY i zaklęcia. Tak leczą na polskiej wsi Rekonstrukcja ratunkiem dla ZNISZCZONYCH WŁOSÓW. Efekt widoczny nawet 8 tygodni Mężczyzna nie pomaga w domu? To może być twoja wina Saszetki, żelki, syropy. Rodzice chętnie podają je dzieciom, nawet nie wiedząc, jak szkodzą Podnoszą ciężary i wciąż czują się atrakcyjnie. Tak wyglądają polskie sztangistki Szyk na stoku to nie wszystko. Kilka rad, co spakować na ferie CIENIE pod oczami nie tylko postarzają. To znak problemów zdrowotnych Dziecko na sprzedaż. Przez lukę w prawie kwitnie podziemie adopcyjne Najczęstsze przyczyny męskich problemów z EREKCJĄ