Pogrubiający nie dla wszystkich. Jaki TUSZ DO RZĘS wybrać?

Krótkie cienkie rzęsu lepiej umalować innym rodzajem maskary.

Rodzajów tuszów do rzęs jest bez liku: pogrubiające, wydłużające, podkręcające i wodoodporne. Jednak nie wszystkie wyglądają dobrze na rzęsach. Tusz pogrubiający powinno się stosować do włosków cienkich, normalnej długości albo długich. Na krótkich maskara powoduje efekt pandy.

Zobaczcie, co powinno się znaleźć w składzie tuszu, aby codzienny makijaż za bardzo nie obciążał rzęs oraz jakie makijażowe triki warto znać.

Źródło: TVN Style

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Myślała, że URODZI BLIŹNIĘTA. Po porodzie była w szoku JEJ SYNOWIE są homoseksualistami Jakie konsekwencje może mieć całkowite zrezygnowanie z CUKRU? Troskliwy labrador pomaga... w kąpieli niemowlaka Jest zdrowy i nie tuczy. Cała prawda o MAKARONIE Jak WYCZYŚCIĆ SÓL i zadbać o buty po zimie? Jak uniknąć ZMARSZCZEK? Sposobem nie kremy, a zmiana przyzwyczajeń Jak wybrać dobry jogurt? Istotną cechą jest konsystencja Mirranda Kerr jako samuraj. Ta sesja WYWOŁAŁA SKANDAL! Większy biust w 20 minut. Ryzykowny zabieg POWIĘKSZANIA PIERSI Obsługiwały Lecha Wałęsę, Natalię Oreiro i Dalajlamę. Agentki strefy VIP zdradzają kulisy zawodu Janusz Józefowicz: „Ojcostwo jest trudniejsze niż macierzyństwo”