Pogrubiający nie dla wszystkich. Jaki TUSZ DO RZĘS wybrać?

Krótkie cienkie rzęsu lepiej umalować innym rodzajem maskary.

Rodzajów tuszów do rzęs jest bez liku: pogrubiające, wydłużające, podkręcające i wodoodporne. Jednak nie wszystkie wyglądają dobrze na rzęsach. Tusz pogrubiający powinno się stosować do włosków cienkich, normalnej długości albo długich. Na krótkich maskara powoduje efekt pandy.

Zobaczcie, co powinno się znaleźć w składzie tuszu, aby codzienny makijaż za bardzo nie obciążał rzęs oraz jakie makijażowe triki warto znać.

Źródło: TVN Style

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Prowadząca „Rolnik szuka żony” o metamorfozach uczestników. „Pod wpływem programu poczuł moc” Trening TABATY szybko wysmukli ciało. Wystarczą 4 minuty dziennie! Tak powstaje żywność z puszki. Testerzy smaku co dwie godziny sprawdzają produkcję Producent „Celebrity Splash” pod wrażeniem JEDNONOGIEGO uczestnika! Jak ocenił innych? Co ciąża zmienia w życiu KOBIETY? Niesamowite wyznanie matki... Siedmioletnia dziewczynka z Surinamu uczy polskie dzieci tolerancji Kiedy jest najlepszy czas na seks? U kobiet i mężczyzn wygląda to inaczej Oto nowa piramida żywieniowa. To, co było niepolecane, teraz jest podstawą diety „Kochani rodzice, przyślijcie pieniądze”. Co zrobić, gdy dziecko wydało wszystko na wakacjach? KSIĄŻKIEWICZ o macierzyństwie: "Nie jest łatwo" Niepełnosprawne zwierzęta są bardziej związane z człowiekiem Znalazł swoją miłość oglądając sylwestrowy program Telewizji Polskiej