Pogrubiający nie dla wszystkich. Jaki TUSZ DO RZĘS wybrać?

Krótkie cienkie rzęsu lepiej umalować innym rodzajem maskary.

Rodzajów tuszów do rzęs jest bez liku: pogrubiające, wydłużające, podkręcające i wodoodporne. Jednak nie wszystkie wyglądają dobrze na rzęsach. Tusz pogrubiający powinno się stosować do włosków cienkich, normalnej długości albo długich. Na krótkich maskara powoduje efekt pandy.

Zobaczcie, co powinno się znaleźć w składzie tuszu, aby codzienny makijaż za bardzo nie obciążał rzęs oraz jakie makijażowe triki warto znać.

Źródło: TVN Style

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Ciąża spowodowała u niej WSTYDLIWE ZMIANY Oczyszczają organizm, odchudzają. PRZYPRAWY, których nie może zabraknąć w kuchni Boisz się otyłości po ciąży? Tak się przed nią uchronisz Tym sosem wzbudzisz zachwyt każdego smakosza. Zrobisz go w pięć minut Jak rozmawiać z partnerem o seksie? Róbmy to poza sypialnią Dlaczego tkwimy w nieudanym małżeństwie? "Oprawca jest jak narkotyk" Wstydliwy nowotwór. Dotyka aż 10 TYSIĘCY mężczyzn rocznie Ta metoda WYPRZE ANTYBIOTYKOTERAPIĘ? Leczy ogromną ilość dolegliwości i chorób Ten ZABIEG UST zmienia nie tylko ich kształt Brzuch to twój kompleks? Ta metoda wzmocni nie tylko skórę, ale i mięśnie Ile wydajemy na dziecko? Najwięcej rodzice pociech w wieku 10–12 lat Rodzice są czarnoskórzy. Ich dzieci urodziły się z bielactwem