Pogrubiający nie dla wszystkich. Jaki TUSZ DO RZĘS wybrać?

Krótkie cienkie rzęsu lepiej umalować innym rodzajem maskary.

Rodzajów tuszów do rzęs jest bez liku: pogrubiające, wydłużające, podkręcające i wodoodporne. Jednak nie wszystkie wyglądają dobrze na rzęsach. Tusz pogrubiający powinno się stosować do włosków cienkich, normalnej długości albo długich. Na krótkich maskara powoduje efekt pandy.

Zobaczcie, co powinno się znaleźć w składzie tuszu, aby codzienny makijaż za bardzo nie obciążał rzęs oraz jakie makijażowe triki warto znać.

Źródło: TVN Style

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jak SŁYSZĄ NAS inni? Dowiesz się dzięki prostej sztuczce! Co ciąża zmienia w życiu KOBIETY? Niesamowite wyznanie matki... Straciła OBIE NOGI. Mimo to zatańczyła na studniówce Twoje ciało jest opuchnięte? Może to świadczyć o PROBLEMIE Z NERKAMI Zdania o ich wpływie na oczy są podzielone.Czy SOCZEWKI KONTAKTOWE są bezpieczne? Artysta fotografuje dziewczyny tańczące na rurze… POD WODĄ! Uważaj, żeby nie zarazić się od psa. Groźne pasożyty niebezpieczne zwłaszcza dla dzieci! Joanna Krupa śpiewa piosenkę Justina Biebera! Udany playback? Przelałaś pieniądze na złe konto i co dalej? Najgorzej jeśli pomyliłaś ostatnie cyfry Chorzy na raka w kontrowersyjnej kampanii ZAJĄCZEK Z SERWETKI na wielkanocny stół Wielkie oszustwo producentów. „Light” bardziej kaloryczne niż zwykłe produkty