Polski kabaret PARODIUJE CONCHITĘ WURST!

Ani Mru Mru zainspirowany twórczością i talentem Conchity Wurst postanowił sparodiować artystę.

Ani Mru Mru zainspirowany twórczością i talentem Conchity Wurst postanowił sparodiować artystkę. Jeden z członków kabaretu w przebraniu do złudzenia przypominającym Conchitę wykonał utwór "Zarost tam i tu", przeróbkę utworu Briana Adamsa "(Everything I do) I do it for you". Głosu użyczyła mu Katarzyna Dereń.

Spójrz na moją twarz / znajdziesz tam / coś, co dobrze znasz / i pokochasz mnie, ja ci dam, to co ty już masz i ja też już mam.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Czego nie wiesz na temat... BIELIZNY? TVP rusza z nowym REALITY SHOW "Rolnik szuka żony" Jest nowy teledysk DONATANA I CLEO! Siostra Beyonce POBIŁA JAY-Z! Conchita Wurst pokazuje, jak zmienia się w KOBIETĘ! Donatan i Cleo na konferencji! Nie mówią po ANGIELSKU! DONALD TUSK w X Faktorze! Artystka maluje WAGINĄ! Na środku ulicy! Sześć pomysłów na fajną fryzurę w MINUTĘ! Premier TUSK śpiewa "Hey Jude" w kancelarii! Jak powstają CZEKOLADOWE JAJKA? ZAJĄCZEK Z SERWETKI na wielkanocny stół Sposób na grzywkę BEZ SKRACANIA włosów! Jak łatwo ZAOSZCZĘDZIĆ na prądzie? Kobiece spoty wyborcze. Który NAJGORSZY? Jak było naprawdę? HISTORIE KOBIET kontra rzeczywistość Taylor Swift odwiedziła CHORE DZIECI w szpitalu! Nietypowy toast weselny w wykonaniu RAPUJĄCEJ ŚWIADKOWEJ Beyonce POPŁAKAŁA SIĘ na ostatnim koncercie trasy koncertowej! Blogerka testuje... KUBECZEK MENSTRUACYJNY ANJA RUBIK jako dresiara w klipie Doroty Masłowskiej! Umalował ją JEJ CHŁOPAK! Jak wyszło? Ilu partnerów seksualnych miałeś? Tak odpowiadali AMERYKANIE Abstrachuje szczerze o FACEBOOKU i INSTAGRAMIE!