Polski kabaret PARODIUJE CONCHITĘ WURST!

Ani Mru Mru zainspirowany twórczością i talentem Conchity Wurst postanowił sparodiować artystę.

Ani Mru Mru zainspirowany twórczością i talentem Conchity Wurst postanowił sparodiować artystkę. Jeden z członków kabaretu w przebraniu do złudzenia przypominającym Conchitę wykonał utwór "Zarost tam i tu", przeróbkę utworu Briana Adamsa "(Everything I do) I do it for you". Głosu użyczyła mu Katarzyna Dereń.

Spójrz na moją twarz / znajdziesz tam / coś, co dobrze znasz / i pokochasz mnie, ja ci dam, to co ty już masz i ja też już mam.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Rekonstrukcja ratunkiem dla ZNISZCZONYCH WŁOSÓW. Efekt widoczny nawet 8 tygodni Afera w łotewskiej polityce. Rzeczniczka rządu na castingu do FILMU PORNOGRAFICZNEGO! Te ZAMIENNIKI POSIŁKÓW możesz stosować przy nieregularnym trybie życia Janusz Józefowicz: „Ojcostwo jest trudniejsze niż macierzyństwo” Ten ZABIEG UST zmienia nie tylko ich kształt PORÓD będzie łatwiejszy, a seks przyjemniejszy. Wystarczą 3 kwadranse w tygodniu 8 milionów Polaków ma ZABURZENIA PSYCHICZNE Polki wstydzą się swoich SEKSUALNYCH potrzeb! "No woman, no drive". Kolejna akcja przeciwko DYSKRYMINACJI kobiet Nie mógł żyć dłużej z kobiecym defektem. Dzięki operacji plastycznej wygląda męsko ZAJĄCZEK Z SERWETKI na wielkanocny stół Ukradli staruszce cenne OBRAZY. Podali się za URZĘDNIKÓW