Polski kabaret PARODIUJE CONCHITĘ WURST!

Ani Mru Mru zainspirowany twórczością i talentem Conchity Wurst postanowił sparodiować artystę.

Ani Mru Mru zainspirowany twórczością i talentem Conchity Wurst postanowił sparodiować artystkę. Jeden z członków kabaretu w przebraniu do złudzenia przypominającym Conchitę wykonał utwór "Zarost tam i tu", przeróbkę utworu Briana Adamsa "(Everything I do) I do it for you". Głosu użyczyła mu Katarzyna Dereń.

Spójrz na moją twarz / znajdziesz tam / coś, co dobrze znasz / i pokochasz mnie, ja ci dam, to co ty już masz i ja też już mam.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

BEZSTRESOWE WYCHOWANIE dzieci to błąd? Większość nie wie, jak powinno wyglądać Najczęstsze KŁAMSTWA, jakich się dopuszczamy Donatan i Cleo na konferencji! Nie mówią po ANGIELSKU! Prokuratura już bada sprawę Ziemkiewicza. Kapela: "Jerzy Urban też został skazany z tego paragrafu i zapłacił 20 tysięcy" Polka gwiazdą kanadyjskiej telewizji. Sukces zawdzięcza blogowi modowemu Ile wydajemy na dziecko? Najwięcej rodzice pociech w wieku 10–12 lat Została striptizerką, bo znudziła ją praca! Pokazała w teledysku prawdziwe KOBIECE PIĘKNO Beztroska praca ochroniarzy polskich gwiazd Jakiej jakości mięso serwują nam sklepy? Zobacz, zanim kupisz Popularna METODA ODCZULANIA to oszustwo! "To największa bzdura, w jaką uwierzyli ludzie" Niskokaloryczne, detoksykujące i bogate w substancje odżywcze. Wszystko o popularnych sałatach