Aby udowodnić swą moc, przewidziała PRZYSZŁOŚĆ ROSJI I PUTINA

Dorota Haładyn-Biel to jasnowidzka i "uzdrowiciel duchowy".

Dorota Haładyn-Biel to jasnowidzka i "uzdrowiciel duchowy". Jak sama twierdzi, potrafi przewidywać przyszłość, oczyszczać drzewa genealogiczne z klątw rodzinnych, uzdrawiać ciało i duszę. O swojej mocy postanowiła opowiedzieć Marcinowi Prokopowi i Dorocie Wellman w Dzień Dobry TVN.

Sceptycznie nastawieni prowadzący postanowili sprawdzić, czy kobieta mówi prawdę i poprosili o ujawnienie, co stanie się w przyszłości, m.in. z Rosją i Putinem.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Wypełnienia gorszej jakości, próchnica wtórna. Polacy boją się państwowych wizyt u dentysty Twoje dziecko NIE CHCE JEŚĆ? Tym objawia się przerażająca choroba Uważaj na popularne MIELONKI. Najgorszej jakości mięso to nie jedyna ich wada Co zużywa najwięcej PRĄDU W DOMU? Polacy nie mają pojęcia Rekonstrukcja ratunkiem dla ZNISZCZONYCH WŁOSÓW. Efekt widoczny nawet 8 tygodni Wykorzystał rentgen do stworzenia ARTYSTYCZNYCH FOTOGRAFII KRĘPUJĄCE badanie ginekologiczne niepotrzebne? Jej historia ma zachęcać do przeszczepów. Na swoje serce czekała 7 lat Kontrowersje wokół Jana Pawła II. "Jak mógł zostać świętym?" Co mogą jeść kobiety karmiące piersią? "Kolka dziecka nie jest związana z dietą matki" Ten zabieg to nie tylko pedicure. Może uchronić przed amputacją stopy Kim Kardashian i Kanye West PRZED ŚLUBEM