"Pogromczyni Tuska" promuje się w TELEWIZJI TRWAM!

Marysia skrytykowała biżuterię imitującą symbole religijne, na przykład różańce.

Marysia z Gorzowa szybko wyrasta na symbol dzisiejszej prawicy. Po okładkach gazet przyszedł czas na telewizję. Obwiniająca Żydów za Holokaust nastolatka pojawiła się w programie Westerplatte młodych w Telewizji Trwam. Marysia wystąpiła w roli znawczyni mody, choć przyznała, że szafiarskich wpisów nie publikuje już od prawie roku.

Marysia skrytykowała też biżuterię imitującą symbole religijne, na przykład różańce: To świadome działanie złych ludzi w celu ośmieszenia religii.

Je wypowiedź możecie zobaczyć od 12. minuty programu.

Źródło: Pudelek.tv

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Brutalna prawda o skutkach PALENIA PAPIEROSÓW Chodzenie bez STANIKA - zły gust czy atut? Marzysz o białych zębach? Nigdy nie wybielaj ich sama w domu! Ten ZABIEG UST zmienia nie tylko ich kształt Ilu partnerów seksualnych miałeś? Tak odpowiadali AMERYKANIE Poświęciły pustelnicze życie dla... konfitur. Niezwykła historia polskich sióstr Bez chemioterapii można pokonać raka. Nowe leki wyleczą go całkowicie Japonki oszalały na punkcie tej mody. GOLĄ TWARZE u profesjonalnych golibrodów Prosta czynność zwiększy skuteczność ćwiczeń. Wystarczy 5 minut dziennie Nietypowy toast weselny w wykonaniu RAPUJĄCEJ ŚWIADKOWEJ Domowe sposoby na BÓL ZĘBA. Wystarczy zajrzeć do kuchni Domowe sposoby na ból zęba? Nie potrzebujesz ŚRODKÓW PRZECIWBÓLOWYCH