"Pogromczyni Tuska" promuje się w TELEWIZJI TRWAM!

Marysia skrytykowała biżuterię imitującą symbole religijne, na przykład różańce.

Marysia z Gorzowa szybko wyrasta na symbol dzisiejszej prawicy. Po okładkach gazet przyszedł czas na telewizję. Obwiniająca Żydów za Holokaust nastolatka pojawiła się w programie Westerplatte młodych w Telewizji Trwam. Marysia wystąpiła w roli znawczyni mody, choć przyznała, że szafiarskich wpisów nie publikuje już od prawie roku.

Marysia skrytykowała też biżuterię imitującą symbole religijne, na przykład różańce: To świadome działanie złych ludzi w celu ośmieszenia religii.

Je wypowiedź możecie zobaczyć od 12. minuty programu.

Źródło: Pudelek.tv

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jak bezpiecznie się opalić? Zdrowsze alternatywy dla plażowania ZUS kontroluje przedsiębiorcze KOBIETY W CIĄŻY. "80 procent przypadków to fikcja" Nie podawaj dziecku tych produktów. Szkodzą zdrowiu, a maluch szybko straci energię Poranne ćwiczenia na czczo to błąd. KONRAD GACA obala mity Producent o przygotowaniach do "Celebrity Splash". "LICZYMY NA GLEBĘ, bo każdy liczy na glebę" Jakub od pięciu lat systematycznie poprawia urodę... POLKA, która podbiła serce The Rolling Stones! Zatrważające dane: w ciągu pięciu lat połowa osób wraca do nałogu Jedzenie CZEKOLADY sposobem na zachowanie młodości PRAWIE POŁOWA CIĘŻARNYCH z niedoborem ważnego pierwiastka. To niebezpieczne dla dziecka Kobiety giną za zgodą rodziny. Krwawe prawo nazywa to mordami honorowymi Prezydent NADAL POLUJE? Tłumaczy się z obietnicy danej wyborcom