Skarżysz się na BÓL PLECÓW? Na dłuższą metę odpoczynek nie wystarczy

"Kręgosłup jest głównym miejscem przerzutów nowotworów".

Najczęstszymi powodami bólów pleców są przykurcze mięśni, przeciążenia wynikające z wielogodzinnego siedzenia lub stania, słabym umięśnieniem. Od małego należy zwracać uwagę na postawę ciała. Dbanie o prawidłowy wygięcie kręgosłupa w dzieciństwie przekłada się na jego stan w dorosłym życiu.

Kiedy powinniśmy się niepokoić, a kiedy wystarczy zmienić nawyki oraz co świadczy, że bóle pleców wynikają z przeciążeń, a kiedy powinniśmy odwiedzić reumatologa, opowiedział ortopeda, Adrian Rymarczyk. Specjalista wspominał, że należy pamiętać, iż kręgosłup jest głównym miejscem przerzutów nowotworów.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Źródło zdjęć: Shutterstock

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Najlepszy sposób KROJENIA CEBULI według Gordona Ramseya DONALD TUSK w X Faktorze! Zgłosiło się około 1500 chętnych! PIERWSZY ODCINEK już w kwietniu Naturalny sposób na zwiększenie POTENCJI SEKSUALNEJ Jej historia ma zachęcać do przeszczepów. Na swoje serce czekała 7 lat 8 milionów Polaków ma ZABURZENIA PSYCHICZNE Nastolatka z Polski poświęciła się POMOCY INDYJSKIM DZIECIOM! Wyjechała z Iranu, by walczyć o prawa kobiet. Codziennie boi się o życie Polka została mistrzynią świata w FITNESSIE! Kocham, ale nie mam ochoty na seks. Dlaczego kobiety stają się OZIĘBŁE? Największa tajemnica chrzecijaństwa. Jaka jest prawda? Najgorsze pozycje dla KRĘGOSŁUPA. Pozostajemy w nich przez większość doby