BIEDROŃ otwarcie o swoim chłopaku. "W ogóle nie był w moim typie"

W związku jest już 12 lat. Niektórzy zarzucają mu, że promuje chłopaka.

Robert Biedroń, pierwszy homoseksualny prezydent polskiego miasta, ma chyba tyle samo zwolenników, co przeciwników. Jedni w tej prezydenturze widzą powiew nowoczesności, inni zarzucają Biedroniowi działania PR-owskie  skupiające się na jego osobie bardziej, niż na sprawach Słupska.

W wywiadzie z Natalią Kusik i Maliną Błańską opowiedział, jak poznał swojego partnera i czy to była miłość od pierwszego wejrzenia:

Jak wygląda podryw w środowisku homo? Ja to robiłem 12 lat temu! Mój chłopak w ogóle nie był w moim typie. Miał taką bródkę, co mi się bardzo nie podobało, nie był szczupłym blondynem, to też mi się nie podobało.

Prezydent opowiedział też, jak ocenia sytuację gejów w Polsce. „Boimy się chodzić za rękę. Zostaliśmy pobici w Belgii” – zdradza.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Magnetyczne kulki doprowadziły dziecko do SEPSY Rozpaczliwy singiel ROBINA THICKE. Śpiewa dla żony Prowadząca „Rolnik szuka żony” o metamorfozach uczestników. „Pod wpływem programu poczuł moc” UMIĘŚNIONE CIAŁO Holenderki robi furorę w internecie Papież przechwycił pizzę jadąc papamobile! Przepis na długowieczność? Posłuchajcie 91-LATKA! MŁODZI OJCOWIE chętniej opiekują się dziećmi. Wszystko dzięki DŁUŻSZEMU URLOPOWI Prosta czynność zwiększy skuteczność ćwiczeń. Wystarczy 5 minut dziennie Abstrachuje szczerze o FACEBOOKU i INSTAGRAMIE! Reakcje ZNANYCH MUZYKÓW na "50 Twarzy Greya" Poprawia pamięć, koncentrację, wspomaga leczenie nałogów. Czym jest trening BIOFEEDBACK? EWA CHODAKOWSKA radzi, jak szybko schudnąć na wiosnę. "Zdążysz!"