BIEDROŃ otwarcie o swoim chłopaku. "W ogóle nie był w moim typie"

W związku jest już 12 lat. Niektórzy zarzucają mu, że promuje chłopaka.

Robert Biedroń, pierwszy homoseksualny prezydent polskiego miasta, ma chyba tyle samo zwolenników, co przeciwników. Jedni w tej prezydenturze widzą powiew nowoczesności, inni zarzucają Biedroniowi działania PR-owskie  skupiające się na jego osobie bardziej, niż na sprawach Słupska.

W wywiadzie z Natalią Kusik i Maliną Błańską opowiedział, jak poznał swojego partnera i czy to była miłość od pierwszego wejrzenia:

Jak wygląda podryw w środowisku homo? Ja to robiłem 12 lat temu! Mój chłopak w ogóle nie był w moim typie. Miał taką bródkę, co mi się bardzo nie podobało, nie był szczupłym blondynem, to też mi się nie podobało.

Prezydent opowiedział też, jak ocenia sytuację gejów w Polsce. „Boimy się chodzić za rękę. Zostaliśmy pobici w Belgii” – zdradza.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Kompromitujące odpowiedzi Polaków. Oni na pewno nie zdaliby MATURY z polskiego Jedz truskawki. Wzmacniają odporność, chronią od wolnych rodników Niezwykłe zastosowanie kukurydzy. Może zmniejszyć efekt cieplarniany! Na ten wstydliwy problem cierpi ponad 4 mln osób. W tym coraz więcej młodych Nowe zasady PRZEWOŻENIA DZIECI w samochodach. Będzie bezpieczniej? Sami przyczyniamy się do pogłębienia problemu. Jak walczyć z trudnością z zasypianiem? BADACZE MÓZGU zapowiedzieli, że wyleczą niewidomych i sparaliżowanych Najbardziej wzruszający filmik sieci. Żołnierze wracają DO DOMU! Jakie błędy popełniamy podczas BIEGANIA? "To nie jest sport dla osób z nadwagą" PRZYJACIEL do ŁÓŻKA. Kontrowersyjna aplikacja podbija Polskę Czym zastąpić cukier, by NIE PRZYTYĆ po świętach? Te nasiona leczą imponującą liczbę różnorodnych dolegliwości. Wystarczy zalać je wodą lub uprażyć