BIEDROŃ otwarcie o swoim chłopaku. "W ogóle nie był w moim typie"

W związku jest już 12 lat. Niektórzy zarzucają mu, że promuje chłopaka.

Robert Biedroń, pierwszy homoseksualny prezydent polskiego miasta, ma chyba tyle samo zwolenników, co przeciwników. Jedni w tej prezydenturze widzą powiew nowoczesności, inni zarzucają Biedroniowi działania PR-owskie  skupiające się na jego osobie bardziej, niż na sprawach Słupska.

W wywiadzie z Natalią Kusik i Maliną Błańską opowiedział, jak poznał swojego partnera i czy to była miłość od pierwszego wejrzenia:

Jak wygląda podryw w środowisku homo? Ja to robiłem 12 lat temu! Mój chłopak w ogóle nie był w moim typie. Miał taką bródkę, co mi się bardzo nie podobało, nie był szczupłym blondynem, to też mi się nie podobało.

Prezydent opowiedział też, jak ocenia sytuację gejów w Polsce. „Boimy się chodzić za rękę. Zostaliśmy pobici w Belgii” – zdradza.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Naukowy sposób na prawidłowe KROJENIE TORTU SOK zamiast porcji warzyw i owoców. Jak wybrać najzdrowszy? Jak szybko nauczyć się JĘZYKÓW OBCYCH? Szkolne metody są nieskuteczne Bez chemioterapii można pokonać raka. Nowe leki wyleczą go całkowicie Uważaj, żeby nie zarazić się od psa. Groźne pasożyty niebezpieczne zwłaszcza dla dzieci! Jak uniknąć ZMARSZCZEK? Sposobem nie kremy, a zmiana przyzwyczajeń Tak RATUJĄ PORWANE KOBIETY. Prywatny detektyw zdradził techniki operacyjne Tych trendów w modzie mamy już DOŚĆ! Majewski do szefa Polsatu: "SŁONECZKO.." O co tak prosił? KSIĄŻKIEWICZ o macierzyństwie: "Nie jest łatwo" Jak ZMIENIĆ imię i nazwisko? Nie zawsze jest to możliwe Jak Polacy uczczą DZIEŃ KOBIET? Prawie połowa nie zamierza świętować