Podnoszą ciężary i wciąż czują się atrakcyjnie. Tak wyglądają polskie sztangistki

Choć zdecydowały się na typowo męski sport, który zmienił ich sylwetkę, wciąż czują się seksownie i podobają się mężczyznom.

Choć zdecydowały się na typowo męski sport, który zmienił ich sylwetkę, wciąż czują się seksownie i podobają się mężczyznom.

Polskie sztangistki, Wioletta Jastrzębska – Młodzieżowa Mistrzyni Europy oraz Aleksandra Klejnowska–Krzywańska – pierwsza polska Mistrzyni Świat Seniorek i Katarzyna Kraska opowiedziały, dlaczego zdecydowały się na podnoszenie ciężarów, co kobiety pociąga w tym sporcie i czy mężczyźni się ich boją?

Źródło: TVP

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Niewłaściwie przechowywane wydzielają substancje toksyczne. Gdzie trzymać warzywa? Mniej odporni na ból, wrażliwi na słońce. Cała prawda o RUDOWŁOSYCH Czego nie wiesz na temat... BIELIZNY? Była najpopularniejszą polską modelką XXL. Dla chorej matki schudła 65 kilogramów Naturalny lek. Łagodzi kaszel, wzmacnia odporność, leczy wrzody To nienarodzone dziecko klaszcze... podczas USG Grodzka udostępni mieszkanie autorowi „wSieci”? „Chce sprawdzić, czy napisał prawdę, będzie proces” Tak powstaje popularny "eliksir młodości". Sekret drogocennego olejku arganowego Pracodawca musi być na to gotowy. Nawet 60 dni w roku WOLNYCH OD PRACY dla rodziców Kompromitujące odpowiedzi Polaków. Oni na pewno nie zdaliby MATURY z polskiego Savoir-vivre przy wielkanocnym stole. Dlaczego MAŁŻEŃSTWA NIE POWINNY siedzieć razem? UMIĘŚNIONE CIAŁO Holenderki robi furorę w internecie