Podnoszą ciężary i wciąż czują się atrakcyjnie. Tak wyglądają polskie sztangistki

Choć zdecydowały się na typowo męski sport, który zmienił ich sylwetkę, wciąż czują się seksownie i podobają się mężczyznom.

Choć zdecydowały się na typowo męski sport, który zmienił ich sylwetkę, wciąż czują się seksownie i podobają się mężczyznom.

Polskie sztangistki, Wioletta Jastrzębska – Młodzieżowa Mistrzyni Europy oraz Aleksandra Klejnowska–Krzywańska – pierwsza polska Mistrzyni Świat Seniorek i Katarzyna Kraska opowiedziały, dlaczego zdecydowały się na podnoszenie ciężarów, co kobiety pociąga w tym sporcie i czy mężczyźni się ich boją?

Źródło: TVP

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Uważaj na ZIELONE KOKTAJLE. Mogą być szkodliwe dla nerek Robert Biedroń o Januszu Palikocie: "Myślę, że się pogubił" WRZODY ŻOŁĄDKA to nie wynik złej diety. Skąd się biorą i jak sobie pomóc? 25 sposobów na wiązanie KOBIECEGO SZALA Drogocenne właściwości KASZY. Jej kaloryczność po ugotowaniu zmniejsza się ponad pięciokrotnie Wielkie oszustwo producentów. „Light” bardziej kaloryczne niż zwykłe produkty Groźne poparzenia BARSZCZEM SOSNOWSKIEGO. Objawy mogą utrzymać się kilka miesięcy Porcje posiłków ODMIERZAJ WŁASNĄ PIĘŚCIĄ. To najlepsze dla żołądka Jakie konsekwencje może mieć całkowite zrezygnowanie z CUKRU? Młodzi rodzice odetchną z ulgą? Te pieluchy są suche nawet 12 godzin! Jest nawet TRZYSTA RAZY SŁODSZA od cukru! Uważaj, w jakiej postaci ją spożywasz Smaczna alternatywa dla zwykłego RYŻU. Włosi go uwielbiają