Prezydent NADAL POLUJE? Tłumaczy się z obietnicy danej wyborcom

Podobno tylko uczestniczy. "To jak picie piwa bezalkoholowego" – mówi.

Wiele kontrowersji wzbudziło hobby Bronisława Komorowskiego, który przyznał, że regularnie uczestniczy w polowaniach. Podczas jednej z kampanii prezydent obiecał wyborcom, że zrezygnuje z „rozrywki”. Wspominał nawet, że dostał od dzieci i wnuków aparat fotograficzny wraz z prośbą, aby przestał polować.

Widać jednak, że Bronisławowi Komorowskiemu trudno pogodzić się z danym słowem. Przyznał, że nadal uczestniczy w polowaniach, ale sam nie strzela. – To jest jak piwo bezalkoholowe – stwierdził z nieukrywanym smutkiem. Dodał jednak, że „uczestniczy w pewnych miłych momentach”.

Ciekawe, jakie to momenty…

Źródło: TVN24/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

10-kilogramowy RATLEREK uratował pana przed dzikiem! Nietypowy toast weselny w wykonaniu RAPUJĄCEJ ŚWIADKOWEJ 25 najbardziej uzależniających produktów spożywczych MĄDRZEJSI dzięki jedzeniu? Te produkty zwiększają wydajność mózgu! To nie był zwykły pierwszy taniec. Panna młoda aż zdjęła buty Jak bezpiecznie się opalić? Zdrowsze alternatywy dla plażowania Najgorsze pozycje dla KRĘGOSŁUPA. Pozostajemy w nich przez większość doby Młodzi mężczyźni nie chcą być księżmi? Kościół rozpaczliwie szuka młodych kapłanów Młodzi rodzice odetchną z ulgą? Te pieluchy są suche nawet 12 godzin! Jak powstają skórzane meble? Jednym z etapów jest moczenie w krowim moczu Codziennie umiera 130 osób. Częsta choroba, którą CIĘŻKO ZDIAGNOZOWAĆ Tym sosem wzbudzisz zachwyt każdego smakosza. Zrobisz go w pięć minut