Prezydent NADAL POLUJE? Tłumaczy się z obietnicy danej wyborcom

Podobno tylko uczestniczy. "To jak picie piwa bezalkoholowego" – mówi.

Wiele kontrowersji wzbudziło hobby Bronisława Komorowskiego, który przyznał, że regularnie uczestniczy w polowaniach. Podczas jednej z kampanii prezydent obiecał wyborcom, że zrezygnuje z „rozrywki”. Wspominał nawet, że dostał od dzieci i wnuków aparat fotograficzny wraz z prośbą, aby przestał polować.

Widać jednak, że Bronisławowi Komorowskiemu trudno pogodzić się z danym słowem. Przyznał, że nadal uczestniczy w polowaniach, ale sam nie strzela. – To jest jak piwo bezalkoholowe – stwierdził z nieukrywanym smutkiem. Dodał jednak, że „uczestniczy w pewnych miłych momentach”.

Ciekawe, jakie to momenty…

Źródło: TVN24/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Polska dziennikarka miała romans z ROSYJSKIM SNAJPEREM Tak wygląda najbrzydszy pies świata Cierpi na nią ok. 230 tys. Polaków. Naukowcy wreszcie wiedzą, jak ją leczyć W niej tkwi sekret udanych WYPIEKÓW. Jak wybrać tę odpowiednią? Zbyt KRÓTKI SEN powodem poważnych zaburzeń Pracodawca musi być na to gotowy. Nawet 60 dni w roku WOLNYCH OD PRACY dla rodziców Okuliści ostrzegają: Polacy widzą coraz gorzej! Tradycyjne suplementy to przeszłość. Nowa receptura działa już po kilku minutach Codziennie umiera 130 osób. Częsta choroba, którą CIĘŻKO ZDIAGNOZOWAĆ Nowe zasady PRZEWOŻENIA DZIECI w samochodach. Będzie bezpieczniej? Jak ukryć BIUSTONOSZ pod sukienką? Warto znać te gadżety Chirurgiczny sposób na MŁODY WYGLĄD? Lekarze ostrzegają przed zagrożeniem dla GAŁEK OCZNYCH