Prezydent NADAL POLUJE? Tłumaczy się z obietnicy danej wyborcom

Podobno tylko uczestniczy. "To jak picie piwa bezalkoholowego" – mówi.

Wiele kontrowersji wzbudziło hobby Bronisława Komorowskiego, który przyznał, że regularnie uczestniczy w polowaniach. Podczas jednej z kampanii prezydent obiecał wyborcom, że zrezygnuje z „rozrywki”. Wspominał nawet, że dostał od dzieci i wnuków aparat fotograficzny wraz z prośbą, aby przestał polować.

Widać jednak, że Bronisławowi Komorowskiemu trudno pogodzić się z danym słowem. Przyznał, że nadal uczestniczy w polowaniach, ale sam nie strzela. – To jest jak piwo bezalkoholowe – stwierdził z nieukrywanym smutkiem. Dodał jednak, że „uczestniczy w pewnych miłych momentach”.

Ciekawe, jakie to momenty…

Źródło: TVN24/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Efektowny sposób wyrabiania LODÓW Jak szybko nauczyć się JĘZYKÓW OBCYCH? Szkolne metody są nieskuteczne Jak zadbać o prawidłowy SEN NIEMOWLAKA? Najlepsze sposoby, jak UŚPIĆ DZIECKO Lekarze ostrzegają: antykoncepcja hormonalna niesie duże ryzyko poważnej choroby Opalasz się TOPLESS? Krytyka to nie jedyne, na co się narażasz... Napis „bez konserwantów” to tylko chwyt marketingowy. Wybierając sok, patrz na kolor Co czeka gwiazdy WARSAW SHORE? Prześmiewcza wizja przyszłości Ukrywanie samotności czy potrzeba niezależności? SINGLE coraz popularniejsi MĄDRZEJSI dzięki jedzeniu? Te produkty zwiększają wydajność mózgu! Nadużywanie, nieregularne godziny przyjmowania. Jak zmniejszamy skuteczność ANTYBIOTYKÓW? SEKS KAMERKI. Tak Polacy zarabiają na życie. Wśród nich samotne matki i młode małżeństwa Najbardziej wartościowy sok. Oprócz witamin zawiera składnik wspomagający odchudzanie