KOT-PIELĘGNIARZ pomaga w leczeniu innych. Sam cudem uniknął uśpienia

Przyniesiono go do nas, żeby mu skrócić cierpienie. To była mała, biedna kulka, niespełna dwumiesięczna - mówi weterynarz.

Schronisko dla zwierząt w Bydgoszczy ma nowego pielęgniarza. Jest nim Rademenes — kot, który cudem uniknął uśpienia i teraz umila ciężkie chwile innym zwierzętom.

Przytula się do każdego zwierzaka w gabinecie - mówi Lucyna Kuziel–Zawalich, weterynarz z bydgoskiego schroniska, która obecnie jest właścicielką czworonoga.
Rademenes, czarny kot-pielęgniarz, w ubiegłym roku trafił do bydgoskiego schroniska. Miał zostać uśpiony.

Przyniesiono go do nas, żeby mu skrócić cierpienie. To była mała, biedna kulka, niespełna dwumiesięczna, z zapaleniem górnych dróg oddechowych, z początkami łysienia na łebku — opowiada weterynarz. Długotrwałe leczenie odniosło skutek, a pani Lucyna Kuziel–Zawalich nie mogła się oprzeć jego urokowi. Kobieta przygarnęła zwierzę.

Źródło: TVN24/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Setki CIĘŻARNYCH KOBIET wspólnie ćwiczyły jogę. Tak uczciły święto Polacy na bakier z wodą i mydłem. "Co 10. rodak NIE MA SZCZOTECZKI do zębów" Tatuował ją BYŁY chłopak. Tego nie przewidziała... Działa przeciwstresowo, obniża cholesterol. Zażywaj magnez Zawał serca, udar, impotencja. Oto skutki choroby objawiającej się chrapaniem Przełomowa metoda leczenia NOWOTWORÓW. "To absolutne wydarzenie na skalę światową" Rosjanie nabijają się z AMERYKAŃSKIEJ GWIAZDKI. Przesadzili? Jak SŁYSZĄ NAS inni? Dowiesz się dzięki prostej sztuczce! Mucha znów rozczuliła się na wizji. Tym razem na wspomnienie... KARMIENIA PIERSIĄ PIETRASIŃSKA i KORONIEWSKA zachęcają do badań szyjki macicy Cierpi na nią ok. 230 tys. Polaków. Naukowcy wreszcie wiedzą, jak ją leczyć Dla dziecka to prawdziwa trauma. Jak uchronić je przed PORNOGRAFIĄ?