KOT-PIELĘGNIARZ pomaga w leczeniu innych. Sam cudem uniknął uśpienia

Przyniesiono go do nas, żeby mu skrócić cierpienie. To była mała, biedna kulka, niespełna dwumiesięczna - mówi weterynarz.

Schronisko dla zwierząt w Bydgoszczy ma nowego pielęgniarza. Jest nim Rademenes — kot, który cudem uniknął uśpienia i teraz umila ciężkie chwile innym zwierzętom.

Przytula się do każdego zwierzaka w gabinecie - mówi Lucyna Kuziel–Zawalich, weterynarz z bydgoskiego schroniska, która obecnie jest właścicielką czworonoga.
Rademenes, czarny kot-pielęgniarz, w ubiegłym roku trafił do bydgoskiego schroniska. Miał zostać uśpiony.

Przyniesiono go do nas, żeby mu skrócić cierpienie. To była mała, biedna kulka, niespełna dwumiesięczna, z zapaleniem górnych dróg oddechowych, z początkami łysienia na łebku — opowiada weterynarz. Długotrwałe leczenie odniosło skutek, a pani Lucyna Kuziel–Zawalich nie mogła się oprzeć jego urokowi. Kobieta przygarnęła zwierzę.

Źródło: TVN24/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jak suszyć mokre włosy? One wiedzą to NAJLEPIEJ! Abstrachuje szczerze o FACEBOOKU i INSTAGRAMIE! Polski kabaret PARODIUJE CONCHITĘ WURST! Jak obrać mango przy pomocy SZKLANKI? Zrobił to z miłości do syna. Dziecko WYTATUOWAŁO mu własny rysunek Pijesz WODĘ prosto z BUTELKI? To poważny błąd SEKS KAMERKI. Tak Polacy zarabiają na życie. Wśród nich samotne matki i młode małżeństwa Jak i gdzie przechowywać warzywa i owoce? Zła temperatura może je popsuć Papież przechwycił pizzę jadąc papamobile! Powody, przez które urzędnik nie pozwoli ci ZMIENIĆ NAZWISKA Savoir-vivre przy wielkanocnym stole. Dlaczego MAŁŻEŃSTWA NIE POWINNY siedzieć razem? Tych trendów w modzie mamy już DOŚĆ!