KOT-PIELĘGNIARZ pomaga w leczeniu innych. Sam cudem uniknął uśpienia

Przyniesiono go do nas, żeby mu skrócić cierpienie. To była mała, biedna kulka, niespełna dwumiesięczna - mówi weterynarz.

Schronisko dla zwierząt w Bydgoszczy ma nowego pielęgniarza. Jest nim Rademenes — kot, który cudem uniknął uśpienia i teraz umila ciężkie chwile innym zwierzętom.

Przytula się do każdego zwierzaka w gabinecie - mówi Lucyna Kuziel–Zawalich, weterynarz z bydgoskiego schroniska, która obecnie jest właścicielką czworonoga.
Rademenes, czarny kot-pielęgniarz, w ubiegłym roku trafił do bydgoskiego schroniska. Miał zostać uśpiony.

Przyniesiono go do nas, żeby mu skrócić cierpienie. To była mała, biedna kulka, niespełna dwumiesięczna, z zapaleniem górnych dróg oddechowych, z początkami łysienia na łebku — opowiada weterynarz. Długotrwałe leczenie odniosło skutek, a pani Lucyna Kuziel–Zawalich nie mogła się oprzeć jego urokowi. Kobieta przygarnęła zwierzę.

Źródło: TVN24/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Diagnozuje się ją częściej, niż faktycznie występuje. Wszystko o SKAZIE BIAŁKOWEJ Wiktor urodził się jako kobieta. Opowiedział o swojej metamorfozie Nieleczone bywa przyczyną powstawania guzów i ropni. Wszystko o ZAPALENIU ZATOK Kobiece spoty wyborcze. Który NAJGORSZY? Kim Kardashian i Kanye West PRZED ŚLUBEM PARODIE utworu "BRAĆ" Donatana, Cleo i zespołu Enej Zbyt KRÓTKI SEN powodem poważnych zaburzeń KATE ROZZ ma swój program na Youtube. Udaje REPORTERKĘ W BRAZYLII Pogrubiający nie dla wszystkich. Jaki TUSZ DO RZĘS wybrać? Prosta HISZPAŃSKA PRZEKĄSKA z kilku ziemniaków, jajek i sera! Jest nowy TELEDYSK EDYTY GÓRNIAK! Nagrała go w USA Rewolucyjna metoda odmieni życie CUKRZYKÓW. Jej autorami są Polacy!