KOT-PIELĘGNIARZ pomaga w leczeniu innych. Sam cudem uniknął uśpienia

Przyniesiono go do nas, żeby mu skrócić cierpienie. To była mała, biedna kulka, niespełna dwumiesięczna - mówi weterynarz.

Schronisko dla zwierząt w Bydgoszczy ma nowego pielęgniarza. Jest nim Rademenes — kot, który cudem uniknął uśpienia i teraz umila ciężkie chwile innym zwierzętom.

Przytula się do każdego zwierzaka w gabinecie - mówi Lucyna Kuziel–Zawalich, weterynarz z bydgoskiego schroniska, która obecnie jest właścicielką czworonoga.
Rademenes, czarny kot-pielęgniarz, w ubiegłym roku trafił do bydgoskiego schroniska. Miał zostać uśpiony.

Przyniesiono go do nas, żeby mu skrócić cierpienie. To była mała, biedna kulka, niespełna dwumiesięczna, z zapaleniem górnych dróg oddechowych, z początkami łysienia na łebku — opowiada weterynarz. Długotrwałe leczenie odniosło skutek, a pani Lucyna Kuziel–Zawalich nie mogła się oprzeć jego urokowi. Kobieta przygarnęła zwierzę.

Źródło: TVN24/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Pogrubiający nie dla wszystkich. Jaki TUSZ DO RZĘS wybrać? Napój z kofeiną zamiast kawy? Zastanów się, pijesz składnik nawozów sztucznych Wyjechała z Iranu, by walczyć o prawa kobiet. Codziennie boi się o życie Pierwsza PARODIA „Miłości na Bogato”! Lepsza od oryginału? NAJSTARSZA EKSPEDIENTKA w Polsce. Ma 92 lata i własny sklep! Nieoceniona broń w walce z wieloma chorobami. Każda matka powinna o tym wiedzieć Jakie OWOCE jeść latem? Poznaj właściwości owoców sezonowych Cierpi na nią ok. 230 tys. Polaków. Naukowcy wreszcie wiedzą, jak ją leczyć ALERGIA może zagrażać życiu. Jak pomóc osobie ze wstrząsem? Kontrowersje wokół Jana Pawła II. "Jak mógł zostać świętym?" Prawdziwy rekordzista. Schudł 130 kg w 14 miesięcy! Najbardziej wartościowy sok. Oprócz witamin zawiera składnik wspomagający odchudzanie