KOT-PIELĘGNIARZ pomaga w leczeniu innych. Sam cudem uniknął uśpienia

Przyniesiono go do nas, żeby mu skrócić cierpienie. To była mała, biedna kulka, niespełna dwumiesięczna - mówi weterynarz.

Schronisko dla zwierząt w Bydgoszczy ma nowego pielęgniarza. Jest nim Rademenes — kot, który cudem uniknął uśpienia i teraz umila ciężkie chwile innym zwierzętom.

Przytula się do każdego zwierzaka w gabinecie - mówi Lucyna Kuziel–Zawalich, weterynarz z bydgoskiego schroniska, która obecnie jest właścicielką czworonoga.
Rademenes, czarny kot-pielęgniarz, w ubiegłym roku trafił do bydgoskiego schroniska. Miał zostać uśpiony.

Przyniesiono go do nas, żeby mu skrócić cierpienie. To była mała, biedna kulka, niespełna dwumiesięczna, z zapaleniem górnych dróg oddechowych, z początkami łysienia na łebku — opowiada weterynarz. Długotrwałe leczenie odniosło skutek, a pani Lucyna Kuziel–Zawalich nie mogła się oprzeć jego urokowi. Kobieta przygarnęła zwierzę.

Źródło: TVN24/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jak POLSKIE GWIAZDY poprawiają urodę? Oto najczęstsze zabiegi Umalował ją JEJ CHŁOPAK! Jak wyszło? Najzdrowszy zamiennik mięsa? Zobacz, zanim włączysz go do diety Magnetyczne kulki doprowadziły dziecko do SEPSY PRAWIE POŁOWA CIĘŻARNYCH z niedoborem ważnego pierwiastka. To niebezpieczne dla dziecka Energetyk zamiast kawy? To najgorszy sposób na pobudzenie organizmu Jak przechowywać MIĘSO I WĘDLINY? Koniecznie rozpakuj je z folii To nie był zwykły pierwszy taniec. Panna młoda aż zdjęła buty Louis Hamilton zagrał w paintballa z PÓŁNAGIM KOLEGĄ! Strzelał do jego pośladków Kiszona kapusta, pikle... Mało kalorii, dużo zdrowia Polska hrabianka pokochała potomka Marii Walewskiej. To trzeci polsko-francuski romans w ich rodzinie Prosty przepis na efektowny deser z TAPIOKI i MUSU Z MANGO