Ukradli URNĘ Z PROCHAMI własnego dziadka! Myśleli, że to narkotyki

Kiedy zdali sobie sprawę ze swojej pomyłki, wysypali prochy na autostradzie, którą jechali.

Fantazja amerykańskich nastolatków przybiera coraz różniejsze oblicza. W amerykańskim stanie Missouri trzech chłopaków (w tym dwóch nastolatków) okradło dom kobiety o nazwisku Matthews. Wśród ukradzionych przedmiotów była też urna z prochami jej ojca. 

Jestem oburzona. Zwłaszcza tym, że dwaj włamywacze to nastoletni wnukowie mojego ojca. Nie dość, że ukradli czyjeś prochy, to jeszcze należące do ich dziadka - mówiła z goryczą kobieta.

Według Matthews, chłopcy myśleli, że w pojemniku znajduje się kokaina. Kiedy zdali sobie sprawę ze swojej pomyłki, wysypali prochy na autostradzie, którą jechali.

Włamywacze trafili już do aresztu.

Źródło: CNN Newsource/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Najbardziej wzruszający filmik sieci. Żołnierze wracają DO DOMU! JENNIFER LAWRENCE na wrześniowej okładce VOGUE! AGATA MŁYNARSKA zaliczyła wpadkę na wizji. Sama się z siebie śmiała! PREZYDENT składa życzenia fejsbukowiczom! Porcje posiłków ODMIERZAJ WŁASNĄ PIĘŚCIĄ. To najlepsze dla żołądka Skuteczny sposób, jak uchronić się przed kosztownymi SMS-ami Co ciąża zmienia w życiu KOBIETY? Niesamowite wyznanie matki... Internet ŚMIEJE SIĘ z premier Ewy Kopacz. Wszystko przez NAGRANIE O OSCARACH Tej wiosny modna będziesz dzięki... drukarce! KOSZULKA, która jest osobistym trenerem. Mobilizuje do większego wysiłku MOLESTOWANIE SEKSUALNE to nie tylko dotyk. Jak reagować? Niezwykła historia POLSKIEGO ARYSTOKRATY. Nie mówi nawet po polsku!