Ukradli URNĘ Z PROCHAMI własnego dziadka! Myśleli, że to narkotyki

Kiedy zdali sobie sprawę ze swojej pomyłki, wysypali prochy na autostradzie, którą jechali.

Fantazja amerykańskich nastolatków przybiera coraz różniejsze oblicza. W amerykańskim stanie Missouri trzech chłopaków (w tym dwóch nastolatków) okradło dom kobiety o nazwisku Matthews. Wśród ukradzionych przedmiotów była też urna z prochami jej ojca. 

Jestem oburzona. Zwłaszcza tym, że dwaj włamywacze to nastoletni wnukowie mojego ojca. Nie dość, że ukradli czyjeś prochy, to jeszcze należące do ich dziadka - mówiła z goryczą kobieta.

Według Matthews, chłopcy myśleli, że w pojemniku znajduje się kokaina. Kiedy zdali sobie sprawę ze swojej pomyłki, wysypali prochy na autostradzie, którą jechali.

Włamywacze trafili już do aresztu.

Źródło: CNN Newsource/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Była solistka Polskiego Baletu Narodowego TAŃCZY NA RURZE! Jakie błędy popełniamy podczas BIEGANIA? "To nie jest sport dla osób z nadwagą" BADACZE MÓZGU zapowiedzieli, że wyleczą niewidomych i sparaliżowanych ANNA LEWANDOWSKA pokazuje, jak ćwiczyć w ciąży! Takiej SZYNKI nie kupuj w żadnym wypadku. Zwróć uwagę na kolor i skórkę Pogrubiający nie dla wszystkich. Jaki TUSZ DO RZĘS wybrać? BLW - kontrowersyjna metoda karmienia dzieci W Polsce gorzej niż w USA. Frytki zawierają substancję rakotwórczą Marcin Gortat rzucił wyzwanie POLSKIEMU MINISTROWI Kim Kardashian i Kanye West PRZED ŚLUBEM Tak pracują niewidomi kucharze. Kamera nagrała, jak radzą sobie w kuchni Polacy mają dość rodzinnych wakacji. Czym kuszą oferty dla singli?