5-latek z Polski podbija świat mody!

Chłopiec nieustannie otrzymuje oferty od największych marek na świecie.

Na Instagramie śledzi go ponad 6,4 tysiąca fanów z Polski i zza granicy. 5-letni Aleks tak spodobał się Internautom, że nieustannie otrzymuje oferty od największych marek odzieżowych. Przedszkolak z Rzeszowa rozpoczął swoją przygodę z modelingiem dzięki mamie, Izie Tomaszek. To ona wpadła na pomysł, by fotografować swojego syna w nowoczesnych stylizacjach.

Wszystko zaczęło się od naszego Instagramu, na którym pubikowaliśmy różne stylizacje. Po jakimś czasie zaczęły się do nas zgłaszać firmy z całego świata - opowiada kobieta.

Teraz 5-latek pozuje w strojach Ralpha Laurena, Stelli McCartney, czy Burberry Childrenswear.

Małym modelem zainteresował się popularny na całym świecie fanpage Fashion Kids, chłopiec został również ambasadorem marki Childsplay, wystąpił również w wielu kampaniach reklamowych największych marek odzieżowych dla dzieci.

Źródło zdjęć: instagram.com/alexander_yan

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Prowadząca „Rolnik szuka żony” o metamorfozach uczestników. „Pod wpływem programu poczuł moc” Najlepsze sposoby na WORKI I CIENIE POD OCZAMI Jakub od pięciu lat systematycznie poprawia urodę... Wynajmujesz mieszkanie przez internet? Uważaj na zbyt niską cenę Producent „Celebrity Splash” pod wrażeniem JEDNONOGIEGO uczestnika! Jak ocenił innych? Kompromitujące odpowiedzi Polaków. Oni na pewno nie zdaliby MATURY z polskiego Zapach jest najważniejszy. Decyduje o ZACHOWANIU PŁCIOWYM Anna Grodzka: "Życie OSOBY TRANSPŁCIOWEJ to ostra jazda bez trzymanki" Oto nowa piramida żywieniowa. To, co było niepolecane, teraz jest podstawą diety Polacy na bakier z wodą i mydłem. "Co 10. rodak NIE MA SZCZOTECZKI do zębów" Savoir-vivre przy wielkanocnym stole. Dlaczego MAŁŻEŃSTWA NIE POWINNY siedzieć razem? Latem nakładasz krem z filtrem. A co z WITAMINĄ D?