5-latek z Polski podbija świat mody!

Chłopiec nieustannie otrzymuje oferty od największych marek na świecie.

Na Instagramie śledzi go ponad 6,4 tysiąca fanów z Polski i zza granicy. 5-letni Aleks tak spodobał się Internautom, że nieustannie otrzymuje oferty od największych marek odzieżowych. Przedszkolak z Rzeszowa rozpoczął swoją przygodę z modelingiem dzięki mamie, Izie Tomaszek. To ona wpadła na pomysł, by fotografować swojego syna w nowoczesnych stylizacjach.

Wszystko zaczęło się od naszego Instagramu, na którym pubikowaliśmy różne stylizacje. Po jakimś czasie zaczęły się do nas zgłaszać firmy z całego świata - opowiada kobieta.

Teraz 5-latek pozuje w strojach Ralpha Laurena, Stelli McCartney, czy Burberry Childrenswear.

Małym modelem zainteresował się popularny na całym świecie fanpage Fashion Kids, chłopiec został również ambasadorem marki Childsplay, wystąpił również w wielu kampaniach reklamowych największych marek odzieżowych dla dzieci.

Źródło zdjęć: instagram.com/alexander_yan

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Ich historia obiegła cały świat. To małżeństwo ma aż 100 WNUCZĄT! Jak przechowywać żywność w lodówce? Miejsce MA ZNACZENIE „Kochani rodzice, przyślijcie pieniądze”. Co zrobić, gdy dziecko wydało wszystko na wakacjach? Nigdy nie wchodź do wody bez rozgrzewki MATYLDA DAMIĘCKA uczy makijażu! Odchudzanie nie musi być drogie! TANIE ZAMIENNIKI dietetycznych produktów WALKA Dody i Agnieszki Szulim w parodii Majewskiego! Koniec ze strachem przed lataniem. Polscy studenci znaleźli sposób SERCA Polaków starzeją się szybciej. Problem dotyka głównie mężczyzn 81-letnia Helena Norowicz o udziale w kampanii BOHOBOCO. Podczas rozmowy zrobiła szpagat Mistrzowie kuchni gotowali dla kilkudziesięciu nieznajomych! Umalował ją JEJ CHŁOPAK! Jak wyszło?