Urodziła się z DEFEKTEM NARZĄDÓW. Lekarz opracował zdumiewającą metodę leczenia

Po pierwszej wizycie u ginekologa dowiedziała się, że nie ma... pochwy.

Fransis do 11. roku życia była przekonana, że rozwija się normalnie. Po pierwszej wizycie u ginekologa okazało się jednak, że dziewczynka urodziła się… bez pochwy. Choroba ta nazywana jest atrezją pochwy i statystycznie występuje w jednym przypadku na 5 tys. narodzin płci żeńskiej.

Kolejne badania ujawniły jeszcze poważniejszy defekt narządów kobiecych.

Dopiero dr John Oliver zaproponował jej skuteczną metodę, by naprawić ten nietypowy mankament. Radykalne rozwiązanie polegało na operacji z wykorzystaniem dwóch płatów skóry wyciętych z biodra kobiety i zaszyciu ich w ciele pacjentki.

Źródło: TLC

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Obrońcy zwierząt KRYTYKUJĄ Katy Perry! 8 milionów Polaków ma ZABURZENIA PSYCHICZNE Nigdy nie wchodź do wody bez rozgrzewki Szyk na stoku to nie wszystko. Kilka rad, co spakować na ferie Nie tylko kolor ma znaczenie. Jakich BANANÓW nie powinniśmy kupować? Spadła samochodem w 50-metrową przepaść. Wydostała się dopiero po 3 dniach W ciąży nie rezygnuj ze sportu. Jednak pewne aktywności mogą być niebezpieczne Artysta fotografuje dziewczyny tańczące na rurze… POD WODĄ! Firma kosmetyczna nabrała MAFFASHION. Kto zrobił jej manicure? Jego twarz to efekt operacji i kilkudziesięciu zabiegów. Tak wygląda "żywy Ken" Tak powstaje żywność z puszki. Testerzy smaku co dwie godziny sprawdzają produkcję Zatrważające dane: w ciągu pięciu lat połowa osób wraca do nałogu