Urodziła się z DEFEKTEM NARZĄDÓW. Lekarz opracował zdumiewającą metodę leczenia

Po pierwszej wizycie u ginekologa dowiedziała się, że nie ma... pochwy.

Fransis do 11. roku życia była przekonana, że rozwija się normalnie. Po pierwszej wizycie u ginekologa okazało się jednak, że dziewczynka urodziła się… bez pochwy. Choroba ta nazywana jest atrezją pochwy i statystycznie występuje w jednym przypadku na 5 tys. narodzin płci żeńskiej.

Kolejne badania ujawniły jeszcze poważniejszy defekt narządów kobiecych.

Dopiero dr John Oliver zaproponował jej skuteczną metodę, by naprawić ten nietypowy mankament. Radykalne rozwiązanie polegało na operacji z wykorzystaniem dwóch płatów skóry wyciętych z biodra kobiety i zaszyciu ich w ciele pacjentki.

Źródło: TLC

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

FISH PEDICURE. Naturalna i bezpieczna metoda pielęgnacji stóp Nieoceniona broń w walce z wieloma chorobami. Każda matka powinna o tym wiedzieć Ostatni CZAS NA ODCZULENIE dla alergików. Zostało tylko kilka dni W trakcie grypy nie rezygnuj z KARMIENIA PIERSIĄ. Jest ważny powód Prawdziwy rekordzista. Schudł 130 kg w 14 miesięcy! SEKS KAMERKI. Tak Polacy zarabiają na życie. Wśród nich samotne matki i młode małżeństwa Które gwiazdy korzystają z porad WRÓŻKI? Pozbądź się TOKSYN. Proste i tanie sposoby dostępne w każdej kuchni Pierwsze 'SELFIE' w historii? Zaczęło się od kultowego filmu 25 lat temu! Domowe sposoby na ból zęba? Nie potrzebujesz ŚRODKÓW PRZECIWBÓLOWYCH Bezsenność przyczyną otyłości? Badania to potwierdzają Sześć pomysłów na fajną fryzurę w MINUTĘ!