Urodziła się z DEFEKTEM NARZĄDÓW. Lekarz opracował zdumiewającą metodę leczenia

Po pierwszej wizycie u ginekologa dowiedziała się, że nie ma... pochwy.

Fransis do 11. roku życia była przekonana, że rozwija się normalnie. Po pierwszej wizycie u ginekologa okazało się jednak, że dziewczynka urodziła się… bez pochwy. Choroba ta nazywana jest atrezją pochwy i statystycznie występuje w jednym przypadku na 5 tys. narodzin płci żeńskiej.

Kolejne badania ujawniły jeszcze poważniejszy defekt narządów kobiecych.

Dopiero dr John Oliver zaproponował jej skuteczną metodę, by naprawić ten nietypowy mankament. Radykalne rozwiązanie polegało na operacji z wykorzystaniem dwóch płatów skóry wyciętych z biodra kobiety i zaszyciu ich w ciele pacjentki.

Źródło: TLC

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jedzenie SZYBKO PSUJE SIĘ w lodówce? Zmień sposób przechowywania Odpowiedni pies do małego mieszkania. Czym kierować się przy wyborze? Seks bez tajemnic. Jak wygląda życie intymne na emeryturze? Policjant uratował psa zakopanego żywcem w ziemi. Teraz chce go adoptować Jaki BIUSTONOSZ na siłownię? Kobiety często popełniają błąd Rozpaczliwy singiel ROBINA THICKE. Śpiewa dla żony Robert Biedroń o Januszu Palikocie: "Myślę, że się pogubił" SYN Grzegorza Ciechowskiego o KOLEKCJI inspirowanej stylem muzyka Czego nie wiesz na temat... BIELIZNY? RESTRYKCYJNA USTAWA usunie słodycze ze szkolnych sklepików SZYMON MAJEWSKI parodiuje teledysk Nataszy Urbańskiej! Chroni przed osteoporozą i KOBIECYMI nowotworami. Jednak wciąż jemy jej za mało