Zajęcia z EWĄ CHODAKOWSKĄ zamiast lekcji WF-u

Wymyślona przez nią akcja „Poprowadź lekcje WF” cieszy się w szkołach taką popularnością.

Z raportu Najwyższej Izby Kontroli wynika, że ponad 17 proc. uczniów w szkołach podstawowych, 24 proc. w gimnazjach oraz prawie 38 proc. w szkołach ponadgimnazjalnych nie uczestniczy w zajęciach wychowania fizycznego. Ewa Chodakowska postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. Wymyślona przez nią akcja „Poprowadź lekcje WF” cieszy się ogromną popularnością na każdym szczeblu edukacji. Dzięki temu nudne do tej pory zajęcia w końcu stały się atrakcyjne. W ten sposób trenerka fitness wspiera kampanię Ministerstwa Zdrowia „Stop zwolnieniom z WF-u”.

Dzieciaki przychodzą do swoich nauczycieli i pytają, czy mogą dzisiaj poprowadzić WF według programu Chodakowskiej. Wuefiści sami angażują dzieci, mówiąc: dzisiaj nie gramy w siatkę, dzisiaj potrenujemy z Chodakowską –  mówi trenerka.

Źródło: Newseria Lifestyle

 

 

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

RUTYNOWY ZABIEG podczas porodu jednak NIEPRAWIDŁOWY? "To okaleczenie" To NIE JEST ZDJĘCIE! Artystka uczciła pamięć Robina Williamsa Pierwsze 'SELFIE' w historii? Zaczęło się od kultowego filmu 25 lat temu! Odchudzasz się, ale nie chudniesz? Powodem mogą być utajone choroby WRZODY ŻOŁĄDKA to nie wynik złej diety. Skąd się biorą i jak sobie pomóc? Seks bez tajemnic. Nastolatki i dziewictwo 25 najbardziej uzależniających produktów spożywczych Jeff poddał się DEPILACJI woskiem dla... dobra nauki Zarabiają nawet 40 tysięcy miesięcznie! Tak pracują POLSCY MĘŻCZYŹNI na telefon Co drugi mężczyzna i co trzecia kobieta. Tak zdradzają Polacy Ma nawet 4 razy mniej kalorii niż TRADYCYJNY PĄCZEK. Domowy przepis na dietetyczny przysmak Sekretna misja księdza Jana. Zbiera KOBIECĄ BIELIZNĘ