Zajęcia z EWĄ CHODAKOWSKĄ zamiast lekcji WF-u

Wymyślona przez nią akcja „Poprowadź lekcje WF” cieszy się w szkołach taką popularnością.

Z raportu Najwyższej Izby Kontroli wynika, że ponad 17 proc. uczniów w szkołach podstawowych, 24 proc. w gimnazjach oraz prawie 38 proc. w szkołach ponadgimnazjalnych nie uczestniczy w zajęciach wychowania fizycznego. Ewa Chodakowska postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. Wymyślona przez nią akcja „Poprowadź lekcje WF” cieszy się ogromną popularnością na każdym szczeblu edukacji. Dzięki temu nudne do tej pory zajęcia w końcu stały się atrakcyjne. W ten sposób trenerka fitness wspiera kampanię Ministerstwa Zdrowia „Stop zwolnieniom z WF-u”.

Dzieciaki przychodzą do swoich nauczycieli i pytają, czy mogą dzisiaj poprowadzić WF według programu Chodakowskiej. Wuefiści sami angażują dzieci, mówiąc: dzisiaj nie gramy w siatkę, dzisiaj potrenujemy z Chodakowską –  mówi trenerka.

Źródło: Newseria Lifestyle

 

 

 

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

W Polsce gorzej niż w USA. Frytki zawierają substancję rakotwórczą Zrobił to z miłości do syna. Dziecko WYTATUOWAŁO mu własny rysunek MOLESTOWANIE SEKSUALNE to nie tylko dotyk. Jak reagować? 21-letnia modelka z Radomia podbija Indie Chodzenie bez STANIKA - zły gust czy atut? Mocne słowa CONCHITY WURST. "Wiele lat zajęło mi zrozumienie, że to społeczeństwo popełnia błąd" Zgłosiło się około 1500 chętnych! PIERWSZY ODCINEK już w kwietniu Producenci wciąż oszukują. Co trzecia partia żywności źle oznakowana na etykietach Jakie ZWIERZĘ dla ALERGIKA? Joanna Krupa śpiewa piosenkę Justina Biebera! Udany playback? Jest nowy teledysk DONATANA I CLEO! Jak było naprawdę? HISTORIE KOBIET kontra rzeczywistość