Troskliwy labrador pomaga... w kąpieli niemowlaka

Zobaczcie, jak bawi się z dzieckiem rozchlapywaną wodą.

Labrador to jedna z najbardziej towarzyskich psich ras. Są spokojne, radosne i przyjazne. Dobrze tolerują obecność innych zwierząt i… dzieci.

Nagranie z jednego z amerykańskich domów w Maine potwierdza tylko ich charakter. Labradorka Stella troskliwie pomaga w kąpieli nowego członka rodziny. Oboje mają przy tym niezły ubaw. Zobaczcie, jak bawi się z dzieckiem rozchlapywaną wodą.

Źródło: Storyful/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Jeff poddał się DEPILACJI woskiem dla... dobra nauki Uważaj, żeby nie zarazić się od psa. Groźne pasożyty niebezpieczne zwłaszcza dla dzieci! Ma niewiele kalorii, pokrywa 120 proc. dziennego zapotrzebowania na witaminę C Nigdy nie wchodź do wody bez rozgrzewki Nowa gwiazda Bollywood? Tej twarzy NIE ZAPOMNISZ Dziarski staruszek odkrywa INTERNET. Bezcenna reakcja na komentarze na Facebooku Wegetarianizm przyczyną BEZPŁODNOŚCI Urojone i destrukcyjne KOMPLEKSY MĘŻCZYZN Witaminowa bomba zamiast masła. Trzy pomysły na PASTY DO KANAPEK Młodzi mężczyźni nie chcą być księżmi? Kościół rozpaczliwie szuka młodych kapłanów Conchita Wurst pokazuje, jak zmienia się w KOBIETĘ! Pyszne BUŁECZKI z dodatkiem naturalnej witaminy C