Troskliwy labrador pomaga... w kąpieli niemowlaka

Zobaczcie, jak bawi się z dzieckiem rozchlapywaną wodą.

Labrador to jedna z najbardziej towarzyskich psich ras. Są spokojne, radosne i przyjazne. Dobrze tolerują obecność innych zwierząt i… dzieci.

Nagranie z jednego z amerykańskich domów w Maine potwierdza tylko ich charakter. Labradorka Stella troskliwie pomaga w kąpieli nowego członka rodziny. Oboje mają przy tym niezły ubaw. Zobaczcie, jak bawi się z dzieckiem rozchlapywaną wodą.

Źródło: Storyful/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Mobbing w pracy to wciąż tabu. Niektórzy nawet nie wiedzą, że są jego ofiarami Odszedł od polskich świadków Jehowy. Teraz wyznaje, co przeżył Są zawsze przygotowani na najgorsze. Kim są PREPPERSI? Pomysły na smakołyki z kaszy. Zapomnij, że do tej pory jej nie lubiłaś Najlepszy sposób KROJENIA CEBULI według Gordona Ramseya Tak pracują niewidomi kucharze. Kamera nagrała, jak radzą sobie w kuchni Problemy z tarczycą i PRZYSADKĄ MÓZGOWĄ? Te zaburzenia zaobserwujesz podczas okresu Wzruszająca historia NIEWIDOMEGO PSA Urodziła się z DEFEKTEM NARZĄDÓW. Lekarz opracował zdumiewającą metodę leczenia Koniec ze strachem przed lataniem. Polscy studenci znaleźli sposób Polska podróżniczka ostro o "człowieku pożartym przez anakondę" Jak Polacy uczczą DZIEŃ KOBIET? Prawie połowa nie zamierza świętować