Troskliwy labrador pomaga... w kąpieli niemowlaka

Zobaczcie, jak bawi się z dzieckiem rozchlapywaną wodą.

Labrador to jedna z najbardziej towarzyskich psich ras. Są spokojne, radosne i przyjazne. Dobrze tolerują obecność innych zwierząt i… dzieci.

Nagranie z jednego z amerykańskich domów w Maine potwierdza tylko ich charakter. Labradorka Stella troskliwie pomaga w kąpieli nowego członka rodziny. Oboje mają przy tym niezły ubaw. Zobaczcie, jak bawi się z dzieckiem rozchlapywaną wodą.

Źródło: Storyful/x-news

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Kafeteria.tv:

Wygląda tak samo, a każdy widzi ją inaczej. Wszystko przez mały fragment MÓZGU Jak zadbać o stopy latem? Te błędy pięlęgnacyjne niszczą je najbardziej PRZYSTOJNY PRZESTĘPCA podbija serca internautek Najczęściej chorują młode aktywne seksualnie kobiety. Jak sobie pomóc? Danuta Wałęsa zachęca kobiety do rodzenia dzieci! Swędzenie ustanie natychmiast. Zobacz niezawodny sposób na przykre objawy ukąszeń RESTRYKCYJNA USTAWA usunie słodycze ze szkolnych sklepików Rośnie popularność DOUL w Polsce! Dzięki nim poród będzie łatwiejszy Toksyczne elektrośmieci szkodzą zdrowiu człowieka. Te są najgroźniejsze Równouprawnienie to mit. Widać to zwłaszcza w PRACY KOBIET W ciąży nie rezygnuj ze sportu. Jednak pewne aktywności mogą być niebezpieczne Ulubiony napój na zimowe wieczory. Poprawi humor i rozgrzeje